Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nagyon gáz, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nagyon gáz, ahogy a fiúk (meg) bámulnak titeket?

Figyelt kérdés
...vagy akár, ha látjátok, hogy a többi csajt stírölik
2014. ápr. 26. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elég gáz, amikor belépsz egy Hootersbe, és azt látod, hogy az összes pasi nyálcsorgatva vigyorog a pincérhölgyekre, akik csak a pénzért flörtölnek velük. A férfiakra nézve megalázó.


Egyébként viszont nem értem, miért lenne ciki. Ha tetszik valaki, akkor nyilván megnézem.

2014. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nyálcsorgatva bámulnak, az elég zavaró. Én pincérnőként dolgozom, de még csak a pénzért sem "flörtölök" velük. Én ilyenkor inkább közömbösen viselkedem, ha meg beszólogatnak (volt már rá példa, vagy direkt úgy ült, hogy beláthasson a blúzomba) elküldöm őket a fenébe. Erre még rátesz egy lapáttal, ha fütyülnek, vagy kiabálnak, hogy "hé cicus". Ilyenkor hajszál választ el attól, hogy ne vasaljam ki a heréit.

Ha diszkréten rám néz, vagy szemez velem, az már imponáló.

2014. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem zavar, csak akkor érzem gáznak, ha jóval idősebb nálam (főleg ha a gyerekével sétál és úgy bámul meg)

pedig a legkevésbé se öltözök kihívóan és átlagosan nézek ki

17/l

2014. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!