Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyha lefekszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha lefekszetek egy fiúval és a szex végén nem élveztek el, az nagy baj?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára ágyba bújtam egy lánnyal, 1-2 órán keresztül folyamatosan dugtam, meg nyaltam. Nagyon vonzó volt számomra, de én mindezek ellenére mégis nehezen mentem el, tehát jól bírtam. Szex közben láttam rajta hogy hevesen zihál, és vonaglik az élvezettől. De a végén ő mégsem élvezett el, csak én. Ha veletek ilyen történne lányok, baj lenne hogyha csak a fiú élvezne el? Kort is írjatok!
2014. ápr. 26. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bár nekem elég könnyű egyéb módokon, tehát a vaginális szexen kívül elélvezni. Lényegében csak akkor nem sikerül, ha nem is csinálja nekem, de ha meg se próbálná, akkor bizony kukáznám az illetőt.
2014. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet h csak nem kepes ra...

En sem tudok elelvezni szoval nem lenne baj..igaz sztem ha menne a dolog akk sem zavarna:)

2014. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindent csináltam, dugtam, ujjaztam, nyaltam, de mégsem ment el.
2014. ápr. 26. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
nyugi, ne hibáztasd magad. Lehet, hogy tényleg nem képes rá, de te legalább mindent megtettél. fel a fejjel :)
2014. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jézusom... igen, te vagy a hibás. lehet hogy úgy érzed mindent megtettél, de az a nő aki maszturbálás során képes orgazmusra, az szex közben is képes lenne, de valószínűleg a teljesítményednek nagyobb a füstje mint a lángja. lehet hogy tepertél, de ha szar a technikád akkor kár volt. ne fogjátok már azt is a nőkre, hogy ha nem mennek el szex közben akkor bennük van a hiba, ennyire ne legyen már divat mosdatni a férfiegót.
2014. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: De ha rossz lett volna a technikám, akkor nem élvezte volna a szexet.
2014. ápr. 27. 01:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A lepontozás legyen az egyetlen örömöd az életben!
2014. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. De azért kösz a válaszokat! :)
2014. ápr. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!