Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttál már erre példát? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már erre példát? Ha nem, akkor szerinted megtörténhet? Segítség!

Figyelt kérdés

Ha a pasi talonban tart vagy nem tudja, hogy mit akar, mert egyszer így, egyszer úgy viselkedik a nővel, akkor ha a nő ezt megunja, emiatt elkezdi letojni a pasit, akkor lehetséges, hogy a pasi rájön, hogy neki kell ez a nő és beleszerethet?


(Bővebben: Velem ez van és akármennyire is odavagyok a pasiért, szerintem érezte is a rajongásomat, viszont belefáradtam, hogy nem lépünk egy következő szintre. Hogy úgy éreztem nincs eléggé oda értem, viszont mikor találkozunk, akkor csókolgat, egyébként meg nem érzem benne, hogy annyira hiányoznék neki és még olyan dolgokat, amiket egy pasi megszokott csinálni, mikor kell neki egy nő. Túl szép szavakat nem mond nekem, de a tetteit szavakba önti, tettekben pedig nem sokminden nyilvánul meg, csak az, hogy folyamatosan keres üzenetben, meg ingyenes telón. Pár napja elkezdtem nem reagálni neki, mert totál meguntam, amit művel velem. Csak úgy érzem, hogy szeretem. :(( De ha ez így menne tovább, akkor inkább megpróbálom valahogy elfeledni. Viszont az megeshet, hogy ezután fog esetleg rájönni, hogy hoppá, kellek neki?! Amúgy még nem feküdtem le vele és 3 hónapja húzzuk-vonjuk a dolgot.)



2014. ápr. 26. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

egy jó numerát akar mást nem

ha összejön ha nem úgy is jó neki

2014. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki többet? :(
2014. ápr. 27. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, h nem bókol még szerethet. Csak vannak olyanok akik nem szavakkal fejezik ki, hanem inkább tettekkel, ahogy írtad.:) Várd ki a végét, de csak úgy meggondolatlanul ne tárd szét a lábaid! Szurkolok, h jól gyere ki belőle.:)
2014. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem-nem sajnos:

"Túl szép szavakat nem mond nekem, de a tetteit szavakba önti, tettekben pedig nem sokminden nyilvánul meg,"


Tehát nem mond nekem szép szavakat, nem bókol túlságosan. És a tetteiben sem sokminden nyilvánul meg, csak beszél arról, hogy pl. de jó lenne találkozni, de alig találkozunk, mert alig ér rá. :(

2014. ápr. 27. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!