Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire vagyok hülye egy 10-es skálán emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Azt hiszem szeretem. Viszont el akarom felejteni, mert úgy érzem, hogy ez nem kölcsönös. Belefáradtam, talán csak hiteget.


Úgy érzem, hogy mindig csak akkor találkozunk, amikor neki jó, sosem lépünk egy következő szintre, alig akar közös programokat csinálni, nem töltötte velem a húsvétot sem, előtérbe helyezi a barátját, még 3 hónap alatt semmit sem fizetett nekem (nem várom el, csak most megemlítem), nehezére esik megtenni 20 km-t (ennyire lakunk egymástól) hogy lásson, de 60 km-t meg képes kocsikázni a hobbija miatt. Viszont sokszor keres, minden nap ír valami apróságot (nem bókokat, hanem valamit) és telón is szoktunk beszélni.

Egyszer úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék, egyszer meg úgy mintha csak egy haver lennék. Teljesen belefáradtam, de közben beleszerettem... viszont a fentiek miatt inkább el akarom felejteni, mert több törődésre van szükségem, nem csak üres szavakra. :((


Szóval: Mennyire vagyok hülye, ha én szeretem, de mégis elakarom felejteni?? :(



2014. ápr. 27. 02:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végre egy szempont, ami alapján 10/10-es csaj lehetsz.
2014. ápr. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mármint a skála:

1: egyáltalán nem vagyok hülye, hogy elakarom felejteni

10: totál hülye vagyok, hogy egy ilyen pasit elakarok felejteni

2014. ápr. 27. 03:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy hülye. Az ilyen nem érdemel meg, idővel fogsz olyat találni, aki tényleg foglalkozik veled.


Én is hasonlókon megyek keresztül egy lány miatt... nagyon szar, de idővel remélem, jobb lesz.

2014. ápr. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy beleszerettem és él bennem a remény, akármennyire is próbálom elnyomni. De én is úgy érzem mostmár, hogy el kell feledni (valahogy). :(
2014. ápr. 27. 03:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Az érzelmeknek nem nagyon lehet parancsolni. Én vele beszélném meg, hogy számíthatok e viszont-érzésekre.Teremts olyan körülményt, amikor ezt megteheted.
2014. ápr. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kromosome válasza:
Sajnos én is belefutottam ebbe. A legegyszerűbb és leghathatósabb megoldás számomra az volt, hogy mindenfajta kontaktust megszüntettem vele. Annyiban volt szerencsém, hogy kb. 260 kilométerre kerültem el otthonról az egyetem miatt, így jóval könnyebb volt a "szakítás". Nem írogattam neki, és szép lassan ő is felhagyott ezzel, és egy jó fél-háromnegyed év után már úgy érzem, hogy nem jelent nekem semmit.
2014. ápr. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hú, azért az jó sok idő. Az a furcsa, hogy ha az ember egyszer beleszeret a másikba, akkor mégis miért adjuk fel?

De ha meg a józan paraszt eszünkre hallgatunk, akkor fel kell adni, mert tudjuk, hogy csak játszik. És ez borzalmas érzés. :(

2014. ápr. 27. 04:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban az. Viszont... van más lehetőséged? Nincs. Szenvedni fogsz ugyanúgy, de ha megpróbálod elfelejteni, talán jobb lesz... talán.
2014. ápr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pont azért nem vagy hülye, mert felismerted a helyzeted és próbálsz tenni ellene. Remélem idővel jobb lesz, drukkolok neked. :)

(egyébként hány évesek vagytok?)

2014. ápr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0,7-1,3 /10
2014. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!