Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire vagyok hülye egy 10-es skálán emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Azt hiszem szeretem. Viszont el akarom felejteni, mert úgy érzem, hogy ez nem kölcsönös. Belefáradtam, talán csak hiteget.


Úgy érzem, hogy mindig csak akkor találkozunk, amikor neki jó, sosem lépünk egy következő szintre, alig akar közös programokat csinálni, nem töltötte velem a húsvétot sem, előtérbe helyezi a barátját, még 3 hónap alatt semmit sem fizetett nekem (nem várom el, csak most megemlítem), nehezére esik megtenni 20 km-t (ennyire lakunk egymástól) hogy lásson, de 60 km-t meg képes kocsikázni a hobbija miatt. Viszont sokszor keres, minden nap ír valami apróságot (nem bókokat, hanem valamit) és telón is szoktunk beszélni.

Egyszer úgy viselkedik velem, mintha a barátnője lennék, egyszer meg úgy mintha csak egy haver lennék. Teljesen belefáradtam, de közben beleszerettem... viszont a fentiek miatt inkább el akarom felejteni, mert több törődésre van szükségem, nem csak üres szavakra. :((


Szóval: Mennyire vagyok hülye, ha én szeretem, de mégis elakarom felejteni?? :(



2014. ápr. 27. 02:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha " azt hiszem szeretem ", inkább hagyd.
2014. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tom, de ő jól csajozik
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, de inkább felejtsd el. És ha látja, hogy neked már nem fontos, lehet akkor ő fog "pedálozni" érted. Te legyél semleges. Ne kérd egy szóval sem, hogy látogasson meg, vagy hogy csináljatok valamilyen programot, és - ha lehet, ha meg tudod állni - ne is várd a telefonját. Próbáld kiverni a fejedből. Nem megy könnyen, de úgy fél év alatt sikerülni fog. Előbb nemigen. Addig foglald el magad a barátnőiddel, menjetek túrákra, biciklitúrákra, fedezzétek fel Mo-ot, kiránduljatok, olvassál otthon, az is nagyon klassz időtöltés annak, aki már megszerette az olvasást, csak el kell kezdeni. Ha nem olvastad még, kezdd el Emile Bronté: Az üvöltő szelek-kel, ez is egy nagyon szép szerelmes történet. És eljön majd az igazi, lehet, pont egy biciklitúra során.
2014. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!