Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A neten néger szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten néger szexpartner keresnék, segíteni valaki linket küldeni? Gondolom Budapesten szoktak lenni de egyszerűen nem találok néger partnert. És lehetőleg normális választ kérek.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz minimum egy fényképet kellene küldened.
2014. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D miért te vagy a prosti:D
2014. ápr. 27. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok, segítek.


A magyaroszági négerek nagy része afrikai országokból érkezett hazánkba.

Még akkor is, ha itt "kikupálódnak" és próbálják az amerikai imidzst magukra erőltetni.


Afrikában vannak olyan országok, ahol a lakosságra levetített HIV/AIDS fertőzöttségi szint: 30%!


Van még kérdésed?

2014. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, a HIV/AIDS tünetmentes, jól kezelhető gyógyszerekkel, de attól még fertőz.


Egyik kedves barátnőmet egy ilyen egyéjszakás kaland alkalmával fertőzte meg egy afrikai. Ráadásul a lány életében ez a "srác" volt a második pasi, épp egy szakítást próbált elfelejteni. A szórakozóhelyen fogyasztott alkohol és a nyomulás eredményeképpen óvszer nélkül közösült a néger sráccal, aki állítólag roppant igényes ember benyomását keltette, viselkedés és öltözet szempontjából.


A lány jelenleg 2 öngyilkosságon van túl, terápiás csoportokra jár, pasira rá sem tud nézni.

2014. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ja értem én és azt nagyon sajnálom :(((


de én akkor is kiakarom próbálni egy négerrel ugye egyszer élünk mindet kikel próbálni ami jóó:D

2014. ápr. 27. 13:09
 6/10 A kérdező kommentje:
ezért kell védekezni persze az se 100% véd de na...
2014. ápr. 27. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert..
2014. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Ha a méret miatt érdkelnek csak a négerek, írj nekem nyugodtan, bár csak deréktól lefelé számítók négernek:))

2014. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van itt egy link, nézd végig:

[link]

2014. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jessycát ajánlom a IX kerületben rendel. Én próbáltam életemben 6 néger csajt, persze gumiban, nemrég voltam szűrésen, semmi bajom.. :) Rosszlányokon, beszámolokon nézzél szét.
2014. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!