Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mi a jó abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi a jó abban, hogy sok rendes, normális fiúnak összetörik az önbizalmát, azután meg panaszkodnak, hogy miért nem próbálkozik egy sem?

Figyelt kérdés
Gyakran látni ezt.Valaki tudja a választ?

2014. ápr. 26. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sérült énképük, önbecsülésük helyre kocogtatása. Kikalapálása. Megtehetik, mert náluk van az összes pi na :D
2014. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok panaszkodni de sok embernekn igy tettek tokre az eletet..
2014. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez így van,és nagyon jó kérdés.A választ sok év óta keresem,még nem találtam meg sajnos...
2014. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy Adonisz, de ezt férfi szemmel fogom mondani...Erősnek kell lenni, csak mert 1-2 idióta kislány hülyén viselkedik, attól még nem kell összetörni...Le kell szarni az ilyeneket és menni tovább.
2014. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Megtehetik, mert náluk van az összes pi na :D"


Az a baj, hogy sokan így állnak hozzá. Ha mindenki elkezdene visszaszólogatni, már talán alakulna a helyzet.

2014. ápr. 26. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
mert nem így van? a nők visszaélnek azzal, hogy ők döntenek mindig. talán 3,14nád van kérdező? :) nem hinném. akkor meg?
2014. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem. Arról van szó, hogy sokan azonnal befekszenek nekik, holott nem kéne. Ha pl. egy csaj bunkó valakivel, viszont is lehet vele annak lenni. Ezt nem teszik meg sokan.
2014. ápr. 26. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:

A rendes, normális fiúknak nem kellene összejönnie olyan lányokkal, akik vesznek egy drágább melltartót, meg egy kivágott S-es bershkás felsőt, felrakják askra, és elhiszik hogy ők a Mona Lisa... :DD


Srácok, ébresztő! Ha szerény, kedves lányokkal ismerkednétek, talán nem lenne potty a vége, és nem kellene kiskanállal összeszedni a maradék önbizalmatokat minden egyes bukó után. Aki meg az alapozó mögül pofázik (tisztelet a kivételnek), legfeljebb vidd haza egy menetre, de ha komolyan veszed, számíts rá, hogy ez lesz a vége...aki azt írta, hogy sok férfi életét tették már tönkre így, igaza van. De nyissuk már ki az eszünket is ismerkedésnél, ne csak a szemünket. És akkor máris kevesebb ilyen lesz.


20/F

2014. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem törtem össze senkinek az önbizalmát és nem próbálkozik senki. Akkor én most kire panaszkodjak?
2014. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezt mi lányok is kérdezhetnék...
2014. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!