Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábimádók! Tudtok olyan profi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábimádók! Tudtok olyan profi lányokat, akik hajlandóak csak ezt az egy szolgáltatást adni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem akarok lefeküdni velük, rengeteg lánnyal beszéltem már és mindegyik csak plusz szolgáltatásként vállal ilyet. Útszélihez meg nem akarok menni mert azok azért igénytelenek csöppet..

2014. ápr. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Valaki mesélje már el nekem, mi a fax az a lábfétis pontosan. Ha lehet, gyakorlati példákon keresztül.

Thx

2014. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszamolok.hu-n külön ki van emelve, h ki hagyja, h megdugd a talpát.

Valszeg meg lehet velük beszélni, h nem akarsz dugni puncit csak talpat, ennyi, nem hiszem, h hiszti lesz belőle.

2014. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor segítek. Amikor lábbal izgatnak, ill elégítenek ki.Lábbal való dörzsölés, masszázs, izgatóan hat egyesekre. Pl rám! :)
2014. ápr. 27. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Thanks!

Akkor most comingoutolok: Nem vagy lábfetisiszta!

Végre kimondtam, ez szuper!

2014. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok...
2014. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerinted aki penzert hagyja h televerd a pnajat, az nem hagyja hogy a talpara verd?
2014. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hagyja azt is, de csak extra juttatásként. Azt nem hagyja hogy csak azt csináljam, mert ahhoz kevés pénzt tudna csak elkérni.
2014. ápr. 27. 19:28
 8/9 anonim válasza:
89%
Kedves kérdező! Írj nekem privát üzit. :)
2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az én lábam egy ezresért megdughatod


18/F

2014. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!