Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem tudatlan/meggon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tudatlan/meggondolatlan a tinik többsége?

Figyelt kérdés
Semmibe nem gondolnak bele,nem felelősségteljesek egy kicsit sem.13-14 évesen lefekszenek,védekezés nélkül.Azt sem tudják,hogy mi az a petting csak durr bele a dologba egy hét után,nem is ismerik egymás testét.Én is tini vagyok ugyan (15 éves) és nem vagyok szűz,két hónapja,de egy éve együtt vagyok a barátommal úgy ismerem őt ,mint a tenyeremet,tudom azt is,hogy mi a jó neki,mivel már fél év után megtörtént az első petting.Mellesleg tudunk védekezni rendesen.Igaz csak egyszer feküdtünk le,de abszolút gyönyörű emlék marad,nagyon figyelt rám,csak az első 5 perc fájt,előtte hosszú előjáték volt,tocsogtam szószerint,a combomon folyt már le,annyira benedvesedtem.Szeretkezés közben 2-szer el is élveztem.Néhány barátnőm el sem hiszi nekem,hogy ilyen barátom van,aki Ennyire figyelmes.Azt sem hiszi el,hogy Ennyire benedvesedek,pedig,ha egyszer szeretjük,kívánjuk a egymást,akkor ez természetes.Szerintem a petting egy csodálatos dolog ebben az egészben,miért hanyagolják el sokan(pedig fontos szerepe van,mert így benedvesedik a lány,így az óvszer kiszakadására is kevesebb az esély,nem beszélve arról,hogy sokkal jobb lesz tőle az aktus)?

2014. ápr. 27. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegre vannak meg ilyen fiatalok. Teljesen igazad van enis gondolom!:)
2014. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát én azzal sem büszkélkednék hogy 15 évesen nem vagyok már szűz.
2014. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy ez büszkeség,de legalább normális kapcsolatban történt,azzal akit szeretek és ,aki viszont szeret!
2014. ápr. 27. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most te vagy a tinik példa képe vagymi? maragy már:))
2014. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti is csak kötekedni tudtok...Én ismerek egy olyan 13 éves lánykát aki egy 19 éves roma sráccal van együtt és hű de nagyon szeretik egymást :) undorító !
2014. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló ,ezt nem mondtam,de legalább tudnál írni. "maragy" inkább így Írd:maradj.
2014. ápr. 28. 20:15
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is igazad van.. enis igy gondolom h a mai fiatalok tobbsege nagyon meggondolatlan...meg mar minden 12-13 eves lanynak van baratja vagy azon sirankoznak h most eppen nincs...-.-
2014. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!