Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy lány, ha olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy lány, ha olyanba szeret bele, aki nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátat fordít neki még ha nehéz is.
2014. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy hátatfordít,vagy megelégszik azzal, hogy néha megd*gják.
2014. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb megérti ezt,annál hamarabb lép tovább.
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja végül is furulyázás még biztos belefér a srácnak :)
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne feltételezzük, hogy minden fekete meg fehér, és mindenki tisztán tudja, hogy mit akar. viszont nem is kell kitalálni, hogy veled majd másképp lesz.

azt mondanám, foglald le magad, aztán ha jelentkezik, akkor dönts arról, hogy mit vársz tőle.

2014. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ami nalunk tortent az elegge bonyolult de ha erdekel leirhatom privibe. a lenyeg hogy elmondtam neki hogy szeretem de o nem szeretne tobbet igy baratok maradtunk. az mas kerdes hogyha ra gondolok majd meghasad a szivem neha sirok is. de attol ugyan ugy szoktunk talalkozni es beszelgetunk.

14/f

2014. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!