Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szituációról? Mi sülhet ki belőle?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem szeretném leírni, hogy milyen módon vagyok érintett, hogy objektív válaszokat kapjak.

Tehát adott egy nő és egy férfi. Megismerkedésük után hamar szimpatikussá válnak egymás számára, mindig van közös témájuk, sok közös vonásuk van, bármiről el tudnak beszélgetni. Mindketten egyedülállók, de komoly csalódásokon túl, amiket különbözőképpen próbálnak feldolgozni. A nőnek lesz egy kapcsolata egy elég zűrös fickóval, de a férfi barátként mindig mellette áll, meghallgatja, támogatja. A nő lezárja a zűrös kapcsolatot és közben ráébred, hogy mennyivel értékesebb a barátja, mint a másik fickó. Megvan köztük a kémia, tehát akár kapcsolatba is lehetne kezdeni, de a férfi ettől nagyon fél, a korábbi csalódásai miatt nem szeretne kapcsolatba kezdeni. Marad a barátság. Később újra felmerül a lehetősége, hogy legyen valami, de a férfi megint megijed a kapcsolat lehetőségétől, annak ellenére, hogy tisztában van vele, hogy a nő minden szempontból ideális partner lenne számára. A nő közben elkezdi rendbe tenni az életét, nem ismerkedik, de bármikor beléphet egy új kapcsolat, hiszen nem zárkózik el ettől, de szívesebben adna egy esélyt a jó baráttal való kapcsolatnak, mert neki is minden szempontból ideális, őt már ismeri, tudja, hogy mit várhat tőle.


Hogyan folytatódhat a történet szerintetek?



2014. ápr. 28. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a dubrovnyiki láncfűrészest meg kő hívni
2014. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem szeretem az ilyen félős pasikat. :D
2014. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nő elszúrta az elején... most neki kéne nyomulnia, szerintem
2014. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te vagy a nő a dologban! Próba szerencse és lehet, hogy csak barátság extrákkal lesz belőle!
2014. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nő cseszte el az elején.
2014. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akik szerint a nő cseszte el az elején, miért gondoljátok így?
2014. ápr. 28. 00:34
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem kéne annyi pancsolt piát inni meg barátok köztöt nézni
2014. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert amikor alakult a dolog az elején, akkor összejött egy gyökérrel.
2014. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert tudtátok mindketten, hogy több csalódáson vagytok túl. Szerintem lehetett volna türelmesebb a nő, abban az esetben, ha tetszik neki a férfi és komolyak a szándékai. Természetesen ez oda-vissza. Plusz, ha jól veszem ki a szövegből, akkor jött rá, amikor kipróbált más férfit is.
2014. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az elején a férfi CSAK barátilag közeledett, a nő ezért jött össze mással. Csak a zűrös kapcsolat után merült fel, hogy lehetne több is és akkor a nő nyitott is volt rá, mindkétszer, amikor ez felmerült kettejük közt. Igaz, nem erőltette túlságosan, de amikor a férfi jelezte, hogy megijedt a kapcsolat lehetőségétől és egyelőre nem akar senkivel kapcsolatot kezdeni, akkor a nő ezt elfogadta.
2014. ápr. 28. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!