Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként Facebook-on szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1981-ben születtem kérdése:

Fiúként Facebook-on szeretném felköszönteni születésnapján azt a lányt, akit titkon szeretek. Azért titkon, mert van valakije. Mit tegyek, ha nem akarom, hogy zaklatás legyen belőle?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok. Zalaegerszegen lakok. Az átlagosnál is jóval kevesebb a tapasztalatom a szerelemben. Szívem hölgyének most lesz a születésnapja. Ő néhány évvel fiatalabb nálam. Facebook-on bejelöltem nemrég, holott csak látásból ismertem. Visszajelölt ugyan, de megírta, hogy nem emlékszik rám. Valószínűleg azóta sem emlékszik rám, ami nem csoda. Viszont ezt nem kérdeztem meg, mert azóta megtudtam, hogy már legalább négy éve van barátja. Most vívódom, hogy felköszöntsem -e az idővonalán, ahol mindenki láthatja, privát levélben, vagy jobb lenne ha nem tennék semmit, mert talán az ismertek tényében zaklatás lenne belőle? Most úgy gondolom, hogy az idővonalára írok, mint ahogy tettem azt eddig minden ismerősömnél. Ebben szeretném kérni az értelmes segítségeteket! Mi lenne ilyenkor egy szolid de mégis figyelemfelkeltő köszöntés? Az ugyanilyen kép úgy gondolom, még jobb lenne, ha be tudnátok ide illeszteni a linkjét. Bármilyen jóindulatú ötletet szívesen fogadok most. Privát üzenetben is írhattok. A válaszotokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 13. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Köszönsd fel privát levélben, és csak azt írd meg neki, hogy Boldog születésnapot kívánok. :)

Nem fog zaklatásnak tűnni, és nem is lesz az, amennyiben itt leállsz, és tudomásul veszed, hogy nincs esélyed nála. Az, hogy nem emlékszik rád azt jelenti, hogy nem keltetted fel a figyelmét, tehát ezek után ne akard azt gondolni, hogy miattad elhagyja a partnerét.

Egy születésnapi köszöntő, amennyiben szolíd, nem számít zaklatásnak. Én ennyit tudnék ajánlani. 21N

2014. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia! Úgy gondolom, hogy amennyiben simán írsz neki hogy "Boldog születésnapot!" vagy "Isten éltessen!" stb. semmiképp se zaklató. Nem tudom milyen a stílusod, de írhatsz egy :)-t is, vagy :)) teljesen mindegy. Egy embert rengetegen köszöntenek fel (jó min. 10-20 sztem) születésnapja alkalmából. Az idővonal tehát teljesen jó megoldás. A privát üzenet kicsit bensőségesebb, én a jó barátaimnak írok olyankor ha nem tudom elérni őket élőbe, vagy telefonon. Képet nem ajánlanék, mert azért ha tényleg nem tudja ki vagy, furán is kijöhet. Persze pl. én nem törődnek vele ha egy számomra "ki is ő" felköszöntene, és képet is küldene, amin mondjuk egy torta van.

Amit ajánlok: Egy felköszöntés egy szimpla mondattal az idővonalán. De nem hiszem, hogy egy köszönömnél több figyelmet fog rád fordítani ennek hatására.

2014. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy születésnapi köszöntésben nincs semmi.
2014. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát igen ez mind igaz.

A stílusom egyébként valóban a :)

A válaszaitok zseniálisak, sajnos mégis a szomorú valóságot tükrözik, de azért titkon szeretném tudni, hogy lányként, vagy fiúként írjátok a válaszokat. Feltételezem utóbbi lány lehetett. Köszönöm!!!!!!!!!

2014. ápr. 13. 00:27
 5/12 anonim válasza:
00:15 kor írtam -21F
2014. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszi :)

az első kommentemet a második válaszolóra értettem és persze tisztelettel. Mégegyszer köszi. Azért még írjatok minél többen pls! Bármit írhattok a hosszú távlatokat nézve is.

2014. ápr. 13. 00:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy van ilyen szokás itt: 21N hölgy, 21F férfi O:
2014. ápr. 13. 00:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah, igen, sry, egy kicsit lassan gépelek.
2014. ápr. 13. 00:40
 9/12 anonim ***** válasza:

irj simán az idővonalára úgyis 100-200an irnak manapság bár akinek már 1200ismerőse van..

fel sem fog tűnni neki hogy irtál


de ha akarod h észrevegye akkor privibe irj neki


24/L

2014. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

24/L ? akkor a 21/N valamint a 21/F nem is az életkort és a nemet jelöli?

Még egy dolog eszembe jutott. A lány nagyon messze lakik. Hacsak valami csoda nem történik, valószínűleg soha többet nem találkozunk már.

2014. ápr. 13. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!