Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek a lehetőséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek a lehetőséggel vagy inkább hagynátok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy szüleim a hosszúhétvége miatt elmennének egy-két napra kirándulni, és én itthon maradnék. Igazából szeretnék áthivni magamhoz egy srácot, akivel már egy ideje beszélgetünk, viszont nem alakult küztünk semmi. De jó haverok lettünk, és épp a múltkor mondta hogz egyszer meg kéne nézzük egy focimeccset együtt, és én sz0vesen áthivnm akkor, jól ellenénk nálam, a kutya nem zavarna minket. Valójában ezzel a sráccal össze szerettem volna jönni, de mondta 3 randi uán hogy inkább maradjunk haverok, de nem szivesen adom fel, meg maga az hogy látom hogy még érdeklem, független attól hogy barátságból vagy sem, de jól elvagyunk.


Ti is elhivnátok vagy hagynátok?



2014. ápr. 28. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha áthívod akkor abból dugás lesz.. :D
2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még mást fog hinni
2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne. Lett már volna rá lehetősége és nem élt vele.
2014. ápr. 28. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt azért tisztázd mit vársz az estétől! Ha egy forró éjszaka akkor ne szólj semmit, de ha csak a meccs, azért közöld vele: "ne értsd félre, csak a meccs". Egyébként hajrá, jó móka lesz
2014. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

öhm, ja, ha áthívod akkor függetlenül attól, hogy igazán tetszel e neki vagy sem, ziher, hogy rádmászik... aztán majd jön, hogy bonyolult a dolog és kiakadások lesznek, végül többet nem beszéltek..

és ez most nem borúlátás, de valószínűleg külsőre tetszel neki, elvégre foglalkozik veled meg randiztatok is... és egy ilyen helyzet... és ráadásul tudja, hogy tetszik neked.. szóval ha azt akarod, hogy megdugjon vagy hogy valami balhé legyen belőle, akkor hajrá, de én nem jósolok sok jót a dolognak...:/

2014. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
viszket a nuni és töcskölni akarsz?
2014. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!