Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 13éves 7.osztályos lány vagyok. Még soha sem voltam szerelmes vagy ilyesmi, de volt egy időszak amikor nagyon tetszett egy fiú az osztályban ,de aztán rájöttem ,hogy mégsem és ,hogy túl fiatalok vagyunk stb, de azóta azt veszem észre magamon ,hogy zavarban vagyok ha ott van ,kihúzom magam próbálok csinosabbak tűnni ,izzad a tenyerem stb. nem tudom mit érzek szerintetek ez most mi? Kérlek csak normális válaszokat írjatok. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 28. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat kihagytam pár fontos részt nekem most eléggé rosszba vannak a szüleim /nagyon rosszba/ és az ő szülei is elváltak/mármint a fiúé/ néha amikor már teljesen kilátástalannak érzem a helyzetet úgy érzem mintha olyan jó lenne ha megvigasztalna. Ez csak szimpla szimpátia vagy mi?
2014. ápr. 28. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen szerelem! De nincs kizárva, lehet hogy csak egyszerű tetszésvágy.
2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy akkor tudod hogy mit érzel!


Ez a lehet belőle valami kategória...

2014. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez rajongás. :) nem szerelem, hiszen nem ismered közelebbről, a figyelmed főként inkább a külsejére és a viselkedésére irányul - gondolom.
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát leginkább azért mert ő is olyan dolgokon ment keresztűl mint én most ,de ő feltudott belőle állni (ezalatt azt értem ,hogy gondolom nem kell bemutatnom milyen egy osztály "menő" fele és ő a legközkedveltebb fiú az osztályban )
2014. ápr. 28. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem bántásból mondom, de még kislány vagy. Ennyi idősen nem hiszem hogy tudnád mi az a szerelem. Inkább csak rajongsz ahogy azt már más is írta. Vagy csak egy jó barátra vágysz aki megért téged. Az hogy épp az alfa hímre vágysz az természetes,kezdenek érni a hormonjaid. Kezdj el vele beszélgetni és majd úgyis rájössz hogy mit is érzel.

Egyébként kitartás a szüleidhez.

2014. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia :) én megértelek a többiekkel ellentétben mert szerintem már lehetsz szerelmes. Akkor vagy szerelmes hogyha meghalnál a srácért. Ha szereted kezdj el felé közeledni és beszélgess vele.


Ui: remélem majd minden jóra fordul a szüleiddel

2020. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!