Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont most lettem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölönc Vince kérdése:

Miért pont most lettem szerelmes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy hölgy munkatársam. Mindig is volt párja, amivel nekem nem volt semmi bajom. Viszont ők ketten nemrég szakítottak, a lány pedig szinte rögtön összejött egy másik sráccal. Eddig is volt párja, ez után is lesz neki párja, semmi sem változott.

Egyetlen különbség az, hogy eddig én csak kedveltem ezt a lányt, semmi extra érzelem, de mostmár biztosan tudom, hogy szeretem. Vele a fejemben fekszek és kelek, egész nap rá gondolok, a halál sem tűnik túl nagy árnak érte. De miért pont most? Hiszen az én szempontomból tulajdonképpen nem változott semmi.



2014. ápr. 27. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerem jol az ilyen csajokat. Tonkreteszik a ferfiakat meg a szemuk sem rebben szakitaskor :)
2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy tudsz kiszeretni belole:


Amikor lefekszel es ra gondolsz hogy pl. megcsokolod a szajan, gondolj arra hanyan megfordultak mar a szajaban es nem csak a szajukkal


Maximum nemibetegseget kaphatsz tole, gombakat meg herpeszt, ami orok eletedre elkiser mert nem lehet gyogyitani :)

2014. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem :( Hosszú kapcsolaton van túl, még gyerekként jöttek össze, több, mint a fél életükben együtt voltak. Végignéztem az egészet (mást nem tehettem), pokoli nehéz szakítás volt.
2014. ápr. 27. 12:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez egy hasznos tipp :) Olyan sokan nem hiszem, hogy megfordultak volna a szájában, de az az egy akivel eddig volt, biztos megfordult párszor. Lehet, hogy csak a féltékenység mondatja velem, de nem valami fess fiatalember az ipse :(
2014. ápr. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!