Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-60 közötti nők! Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-60 közötti nők! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha lenne egy 20 éves srác akivel jóban vagytok, heti egyszer "véletlenül" személyesen is beszélgettek mert a srác mindig "véletlenül" jár arra amerre összefuthattok vele és a srác ezt egyik alkalommal el is árulná hogy nem teljesen véletlenek ezek a találkozások, majd beszélgetés közben kiesne a zsebéből egy óvszer amit csak ti vesztek észre, de a srác nem? ráadásul ahogy lenéztek a gumira még azt is észreveszitek hogy a srácot eléggé "felpörgeti" a beszélgetés? ilyen helyzetben, mit tennétek?


54/N



2014. ápr. 29. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok 50-60 közötti hölgy fog válaszolni :)


Miért? ha azt mondják hogy elkapnák a srácot egy menetre akkor Te is elkapnád?

Vagy ha azt mondanák hogy zavard el akkor Te is elzavarnád???


Te életed, Te dönts, ne más :)

Ha vonzódsz a fiatalabb pasikhoz és egyedülálló vagy akkor kapd el a srácot, egyszer élünk :)

2014. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén hogy régen szexeltem már egy jót, pedig házas vagyok. valamiért nagyon imponál hogy állt neki mint a cövek.
2014. ápr. 29. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

mint írtam, Te döntsd el

mindenesetre én irigylem a srácot nagyon...

mit meg nem adnék ha egy 54 éves nővel szexelhetnék :)

25/F

2014. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
osztom utolsó XD
2014. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!