Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt, mert én nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt, mert én nem?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú barátom totál ki van.De nem akar rám támaszkodni,nem mondja el a problémáit azóta,hogy megtudta hogy bele vagyok zúgva.Hiába is kérlelem,mindig azzal jön,hogy engem óv vele,mivel álitólag mostanában mindenen kiborulok.Holott csak egyen bukok ki nagyon,ha terel.Meg hogy majd idővel rá jövök,hogy miért is teszi.Én már be fogok igy dilizni.Ez igy nekem nem barátság,ez igy egy nagy semmi.Amikor ezt felhozom,lezárja azzal,hogy fontos vagyok neki és nem akarja,hogy ki legyek.Tudom,hogy egy csaj miatt van ki,túl jól ismerem,de miért nem lehet elmondani?Miért kell ezt?Már totál kivagyok a viselkedésétől.
2014. ápr. 29. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 12?

Ott a válasz , megtudta h szerelmes vagy belé. Ezen mi olyan bonyolult?

2014. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor azt átbeszéltük,és azt mondta NEM zavarja.Ennyit erről.
2014. ápr. 29. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy egy csaj miatt van, akkor miért akarsz magadnak rosszat? Szerintem addig jó, amíg nem tudsz a dologról.
2014. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:

Mondani mindent lehet.

Csak épp az elmélet meg a gyakorlat nem mindig találkozik...

2014. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!