Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ő ezt hogy érti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ő ezt hogy érti?

Figyelt kérdés
Tavaly év elején ismertem meg, nem volt a szívem csücske, kimondottan utáltam őt, ellógtam az óráiról, bunkó voltam vele, aztán fél év előtt muszáj voltam bejárni, hogy ne bukjak meg. akkor elkezdtem megismerni, ő sokat jött oda beszélgetni, meg próbált velem normális kapcsolatot létrehozni és egyre többet voltunk együtt, egyre többet beszélgettünk, ami már sokszor átnyúlt magán jellegű beszélgetésbe. megkedveltem őt nagyon, sokszor miatta lógtam el az óráimat és volt, hogy 3-4órat kint ültem vele. voltak és vannak is olyan percek, mikor (lehet, hogy csak én gondolom így) túlságosan közeledik (értek itt olyanokat, hogy elmegy mögöttem és végig simítja a hátam, megfogja a kezem, nagyon közel hajol hozzám megölel, megpuszil stb..) idén már hivatalosan nem tanít. keresem a társaságát és ő is az enyémet. egyszer nagyon összevesztünk, hozzám vágta, hogy nem szeret és hagyjam békén, nekem sem kellett több, otthagytam és én is csúnya dolgokat vágtam hozzá. aztán ezt megbeszéltük és mondta, hogy nagyon szeret engem, csak ki volt borúlva és sírt miután megkérdeztem, hogy mi baja 'tudod, ez olyan, hogy ha valaki, akit szeretsz megkérdezi, akkor kitör belőled minden'. és azóta is nagyon sokat vagyunk együtt, nagyon sokszor mondja, hogy szeret és ugyanúgy közeledik és viselkedik, ahogy azelőtt.

2014. márc. 9. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a mondattal gondolom csak a sírást akarta megmagyarázni. Biztos, hogy neki is vannak problémái, de szerintem annyira nem nagy baj, hogy nem mondja el
2014. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem nem az a kérdésem, hogy miért nem mondta el, hanem ez az egész helyzet
2014. márc. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!