Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér fiúnak megfoghatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér fiúnak megfoghatom a mellét?! Lány vagyok, és nagy a melle a pasimnak, mert kövér. Megfoghatom neki, vagy zavarná?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt még jegyezd is meg hangosan hogy hopp itt a csüngő melled ezt kihagyom. Ne haragudj de olyan buta vagy mint egy marék szárított molylepke -.-
2014. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálam ez a "whoa, no bitch no" kategória.
2014. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért akarod a mellét fogdosni? Ez így érdekes... A férfiak csöcsörésznek. :D
2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem akarom, csak akkor mit csináljak?
2014. máj. 23. 20:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, neki szerintem ugyanolyan "kínos" helyzet, hogy mellei vannak, mint az, hogy neked nem világos, hogy hozzáérj-e.

Én is túlsúlyos vagyok egy kicsit, borzasztó gátlásossá tud tenni, főleg így nyáron, hogy a mellkasom nem lapos.

24/F

2014. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, simíts végig a felsőtestén, a mellén is. Ha kihagynád, az gázabb lenne. Szerintem ebben semmi ciki vagy szégyellni való, zavaró dolog nincs a részéről sem.
2014. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de jót nevettem baazdki :DD
2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!