Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek is tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek is tetszenek a "kalácsképű" lányok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek is ilyen pufi arca van és nekem nagyon tetszik. Csak kíváncsi lennék, hogy ez másoknak is ennyire bejön vagy csak én vagyok így vele. Olyan aranyos tud lenni pirospozsgás pufi arcával.
2014. ápr. 30. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem, mire gondolsz. de van itt egy lángosképű legény
2014. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lángosképű állat a babám. Egy kentaur arcú viziló talán.
2014. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én kalács meg lángosképűnek hívom magam :)
2014. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arctól függ. Van, amikor bejön, de ha pl. emellett a szeme zöld, akkor nem biztos.

Ami vicces, hogy először kalapácsképűnek olvastam, és meg akartam kérdezni, hogy az mi a fene.

2014. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Én jobb szeretem, ha babaarcnak mondják. :)
2014. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!