Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik a számotokra mitől szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik a számotokra mitől szép egy lány? Az ilyen lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. ápr. 29. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami elképesztő hogy ebben a pillanatban mennyire nem érdekelnek más lányok... :D
2014. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még mindig sokan nézik ezt a sz@@rt :)
2014. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon műanyag
2014. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közhelyet fogok írni: Legyen szép de ez mindenkinek mást jelent. Nappal legyen igazi társ, este pedig egy mocskos kva ! Ha ez a kettő megvan akkor az a lány tetszik !
2014. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 lány a belső kisugárzásától szép.
2014. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első lány szép mert barna hajú/szemű ami pont az ideálom...

én nem nézem ezt a "műsort", de egyszer véletlenül pont láttam ezt a csajt és ahogy viselkedett, no comment, ilyen csaj nem kellene


nem minden a külső, persze kell az is hogy vonzódjanak hozzá a pasik, de sokkal jobban szeretnek egy nőies viselkedésű, okos, értelmes, művelt csajt :)

2014. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első elmenne, a másodiknak nagyon rendezetlen a foga, na meg az ilyen VV-s, figyelemhiányos, ingyenélő, buta senki már alapjáraton nem tekintem embernek sem.
2014. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A második lány egész jól néz ki, nekem bejön, de az első nem igazán és úgy látom a külső mellett az intelligencia sem az erőssége...Szeretem a vékonyabb, filigrán csajokat, akár kisebb mellekkel is :-)
2014. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a riherongyok nem szépek.
2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Első körben arcot nézek... szemek, száj, arc fontosabb nekem mint pl. mellméret.

Ez csak magánvélemény, és éppen ezért írta helyesen valaki előttem, hogy mindenkinek más a szép.

2014. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!