Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire nehéz olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz olyan lányt találni, aki elfogadja a külsőmet, isten ments tetszik is neki?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,de soha nem volt még barátnőm és ezt egyre nehezebben viselem.Nagyon rossz érzés látni nap mint nap azt a rengeteg lányt,akiknél nekem úgysincs semmi esélyem.Még rosszabb,amikor fiúkkal vannak együtt...

Sajnos nem toleránsak az én külsőmmel kapcsolatban.Az egyik legfőbb gond,hogy 192 cm magas vagyok,valamint mellé viszonylag vékony,kicsit izmos testalkatú(kondizok rendszeresen,de alkatilag sosem leszek a nagydarab,kigyúrt vagy éppen mackós férfi).Az arcom fogalmam sincs tetszik-e nekik,de gyanítom nem(bár eddig senki nem rondázott le,eddig csak helyesnek mondtak,de én nem hiszem).Nagy problémám,hogy a lábaim maradandóan károsodtak egy balesetben és kicsit furcsán állnak,látszódik ez a járásomon.Nem vészes,de tényleg látható és engem zavar is.Na meg emiatt nem is edzhetek rá,ezért jó vékonyak ezek az egyméteres lábak.

A belsőmmel nem megyek semmire,mert esélyem sem nyílik ismerkedésre.Csak hogy egy példát mondjak:tömegközlekedésen is ha van mellettem szabad hely,rám néznek a lányok,majd tovább mennek és inkább állnak vagy leülnek más,helyesebb fiú mellé.


2014. ápr. 30. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
pesten sehogy
2014. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem küldenél magadról (egész alakos/arc) képet? úgy mi is tudnánk nyilatkozni. De azért ennyire tuti nem vészes a helyzet, csak ne becsüld magad alá, az csak még jobban lehúz.
2014. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"soha nem volt még barátnőm"

Nem is lesz, törődj bele.

2014. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öhm. Először is! A magasságoddal semmi baj! Az én haverom 194 cm és 15 éves. És ez NEM kamu! És lehetőleg ne egy kényes libát próbálj felcsípni. És amúgy is, egyszer mindenkinek eljön az ideje! :)
2014. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,valószínűleg nem lesz,próbálok beletörődni,de nagyon nehéz,ha viszont egyszer sikerül,akkor végre boldog és felszabadult életet élhetek.
2014. ápr. 30. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de inkább az lehet a baj, hogy te magad is a saját hibáidra koncentrálsz és ezt bizony a csajok megérzik. Mindenkinek vannak hibái, nem létezik tökéletes ember, csak olyan, aki elfogadja magát azzal együtt. Ha elfogadnád te is magad, sokkal kiegyensúlyozottabb lennél és sikeresebb, nem csak a lányok, de az élet egyéb területein is. Javaslom, kicsit koncentrálj másra, szerezz sikerélményeket abban, amiben jó vagy, a többi meg majd jön magától.
2014. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedved küldeni képet?
2014. máj. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!