Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy nem szeretem vele a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

Vagyis pontosabban eddig csak egy valakinél élveztem az igazi csókot és kellemetlen bevallani meg tapintatosan közölni nem tudom hogy lehet. Vagyis ilyen biztos rosszul esne mindenkinek...

Párkapcsolat szerintem csak úgy az igazi ha a szenvedély működik...

20L


2014. ápr. 30. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolat szerintem csak úgy az igazi ha a szenvedély működik... "

Akkor inkább szakítanod kellene Vele, nem?

2014. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ú ez gáz.Nincs kémia,azért nem szereted vele....
2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami van, de kevés, nem kerülök át egy másik univerzumba, mint másnál... Szerintem nagyon ritka az aki annyira elvarázsolja a embert, hogy megszűnik a világ...
2014. ápr. 30. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet úgy közölni hogy ne bántódjon meg.
2014. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!