Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (lány-lány) Azt hiszem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(lány-lány) Azt hiszem szerelmes vagyok, hogyan tovább? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tél közepe óta egyre közelebb kerültem egy barátnőmhöz, akiről biztosra nem tudom hogyan viszonyul a lányokhoz. A melegeket teljes mértékben támogatja, gyakori téma a beszélgetések során helyzetük, de ez ugye egyáltalán nem jelenti, hogy biszexuális lenne (volt fiúba szerelmes).

Igazából egészen fura a kapcsolatunk, mert alapból is közvetlen, mégis picit máshogy kezel. Néha azon kapom, hogy néz, de nem kapja el a tekintetét. Ilyenkor rámosolygok, visszamosolyog, én pedig elfordulok. Keresi a fizikai kontaktust, egészen bensőséges helyzeteket teremt.

Nagyon szeretek vele beszélgetni, ha épp nem vitatkozunk valamin, tényleg olyan érzés, mintha személyiségével kiegyensúlyozná az enyém. Néha mond dolgokat, amik szintén felélesztik bennem a reményt, de ezeket be lehetne tudni annak, hogy ő úgy érzi pátyolgatnia kell a lelkem :D


Igen, a szokásos összezavarodott tinilány vagyok, de ha végigolvastad, köszönöm. Mit tegyek? Sokat vagyunk együtt (baráti társaság) és kezd "elegem" lenni a (számomra) többértelmű mondatokból, viselkedésből.


Nem akartam túl hosszúra húzni, de szívesen válaszolok bármilyen további kérdésre.


17/L



2014. ápr. 30. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudja rólad, hogy vonzódsz a lányokhoz?

Ha nem, kezd ezzel. Mivel tudjuk, hogy melegbarát, gond nem lesz belőle :) De szerintem ne azzal indíts, hogy Ő tetszik, csak egy bensőséges beszélgetés alkalmával, mond el neki, hogy úgy érzed, téged a lányok (is?) érdekelnek.

Aztán az adott reakcióból tovább lehet vinni...

Ha tudja, csak kérdezz rá, mintha csak a saját érzéseidet szeretnéd kibogózni, hogy neked ez kicsit furcsa, és Ő sosem gondolt-e arra, hogy esetleg megpróbálná-e egy lánnyal, vagy benne semmi vonzalom nincs-e a saját neme iránt?

Itt is az adott reakcióból lehet csak tovább építkezni.

Remélem segítettem, sok sikert! :)

2014. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor rámosolygok, visszamosolyog, én pedig elfordulok. "


ne fordul el. próbáld ki, meddig bírja. ha 344 másodpercnél tovább, akkor leszbikus.

2014. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Ahogy az első is mondta,mondd meg neki,hogy leszbi/biszex vagy,utána már ha őt is érdekled,sokkal bátrabb lesz,és hátha lép valamit:)
2014. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nagy valószínűséggel tudja, mert sosem rejtettem a véka alá, hogy számomra mindegy az illető neme. Elég nyíltan beszélgettünk már ilyesmiről meg viccelődtünk, lehetetlen, hogy heteronak gondoljon. :)

Szokta mondani pár lányra, hogy mennyire jól néznek ki, de nem irigység szintjén hanem ... hát hogy mennyire jól néznek ki. Volt, hogy "rajongott" egy lányért, de az inkább poén szintjén ment, és aranyosnak találta. Ismeretségünk elején mondott olyasmit, hogy biszexuális lenne, de hogy ezt mennyire gondolta komolyan...


Én inkább a barátságunkat féltem, meg ha ő érez valamit, szerintem nála is ez a helyzet. Ugye egy társaságban vagyunk, így ha kiderülne a másik nem viszonozza az érzelmeket akkor nagyon kellemetlen lenne. Esetleg azt gondolhatja nekem "nem jön be". Ezt anno vágta rá a kérdésemre, hogy ő kinek ne jönne be.

2014. máj. 1. 10:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Na... Ő biszex... te biszex... szeretitek egymást... hol a gond?

Egyszer amikor valami nyugodt helyen kettesben beszélgettek, mond el neki, hogy neked bejön. Ha félénk vagy, írhatod neten is :) Én is így tettem, és már 4 éve vagyunk együtt. Pedig nálunk is barátság volt előtte évekig, de ez szerintem csak jó. (mellesleg addig nem, hogy teljesen heteronak hittem, de ő is annak hitte magát előttem, és a homoszexualitást is elítélte... mégis megírtam neki, és már együtt lakunk).)

Tehát ha komolyan gondolod, mindenfélekép lépj valamit!

Sok sikert!

22/L

2014. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem hülyeségből mondom, ebből szemeszgethetnél, mintegy gondolatfrissítőként:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__21316..


Vagy ilyesmik. De persze saját magad is, ha leülsz egy kis időre, össze kéne tudjad szedni, hogy Ti lányok mitől csábultok el.


Nálad csak az a különbség, hogy lányként szerettél bele a barátnődbe. Majdnem olyan, mintha fiúként tetted volna, nem?


Főleg ha ő is biszex?

Végül is az? Gondold végig : egyértelműen ki tudod jelenteni, hogy képes lenne (a barátnőd) lányokhoz vonzódni, hozzájuk simulni, csókolózni és a többi?


Ha igen, ez a Te malmodra kéne hajtania a vizet!

2014. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy szeret.:D
2014. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ott a gond ötös, hogy nem olyan biztos, hogy ő is szeret. :D Nem tudom, hogy csak beképzelem-e a "jeleket" vagy valóban ott vannak-e. Mondjuk ilyen helyzetben az embert szívlapáttal is fejbe csaphatják, nem veszi észre.

Mindenesetre a történetetek nagyon aranyos, örülök, hogy így összejött nektek. :)


Köszönöm a biztatást hetes :))

2014. máj. 2. 15:34
 9/18 anonim ***** válasza:

De ha nem lépsz, lehet sosem fogod megtudni. Én biztos voltam benne, hogy nem szeret, ráadásul az egyetlen barátom volt, tehát az elvesztése is nagyon rossz lett volna. Viszont úgy gondolt, hogy annyival tartozok neki, hogy elmondjam az igazat. Rá is tartozik, hogy én már nem tudtam csak barátként tekinteni rá. Ha szeret, ha nem, tartozol azzal mindkettőtöknek, hogy elmondod. Szerintem.

5-ös :)

2014. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a recept egyszerű

egy buliban kezd itatni,aztán vonúljatok el,és közeledj hozzá.

ha elutasít akkor:fogd a piára.

ha nem akkor:azért józanul tisztázzátok,hogy mia helyzet.

2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!