Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek életkedvet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek életkedvet?

Figyelt kérdés
14 hónapig voltam exemmel miután egyik napról a másikra szakitott indok nélkül megbeszélni se tudtam vele, hogy most ez miért. Ezután probáltam beszélni vele de nem lehetett értelmesen beszélgetni kb 1-2 hétre rá összejött egy nála fiatalabb és elég nyomi pasival ekkor már eléggé kiábrándultam belőle így szakitott aztán kb összejön az első pasival akivel lehetett. Azt hittem már egész jól vagyok azóta eltelt 3 hónap és ma volt a ballagása egész nap csak ő járt a fejemben és kikészitett, hogy nem én lehetek ott és nem lehetek vele és majd nem segithetek neki az érettséginél vagy biztathatom akármi á nagyon szarul vagyok. Csinálhatom amit szeretek elfoglalhatom magam de egyszerűen kb halott vagyok nélküle. 19F
2014. ápr. 30. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ezen csak egy dolog segít mindenkinél: az idő.
2014. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj megismerkedni olyan lánnyal, aki kinézetre hasonlít rá!
2014. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
lehet hogy hülye vagyok de meleg vagy? a szövegből úgy jött le. egyébként próbáld terelni a gondolataidat könyv film más barát akármi ha nem megy sajnos majd csak az idő oldja meg :(
2014. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
get a life, bro
2014. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. nem vagyok. 4. hát ja de jelenleg nincs mert ő volt úgymond mindenem minden szabad időm program akármi másokhoz nem voltam túl közel amig vele voltam mostmeg nem sokan kiváncsiak rám ami nem csoda
2014. ápr. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!