Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is idegesít a Facebook?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is idegesít a Facebook?

Figyelt kérdés

Leginkább a lányok fb használata idegesít. 5 millió ugyanolyan pózolós kép, alatta seggnyalásokkal. Mindent ki kell posztolni, attól kezdve, h milyen színű most a körme, a határ meg kitudja hol van...de jó, h nem a használt kotont teszik fel, pedig az nagyon menő lenne...sztem pont h ezeknek az embereknek van kevés önbizalmuk, csak ezzel olyan felszínesek. De az a baj, h ezeknek az embereknek mindig vannak követőik..most lehet vki azt gondolja irigy vagyok :D pedig nem, csak egyszerűen feltud b*szni az emberi hülyeség..meg az amikor alapkellék mindenkinél, h az ájfónját nyomkodja mindenhol.

(lehet mondani h töröljem le magam, de vannak olyan dolgot ott amik miatt jobb ha nem teszem)

20/L


2014. ápr. 30. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A munka miatt nekem muszáj, de amúgy engem is idegesít...
2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Magaddal foglalkozz!:)
2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.. :)
2014. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én szeretem a facebook-ot, de ezek engem és a húgomat is idegesítik! Ha nem is mindennapos, de ahogy te is mondtad, tök hétköznapi dolgok. Szerintem ez már feltűnési viszketegség!

26/F

2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igazad van,én nem is vagyok fent,és nem is hiányzik.
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hülye emberek mindig is voltak, vannak, és lesznek, kár sírni ez miatt. Ha nem lennének, nem lehetne kiken röhögni. Amúgy egyetértek veled. Én is rühellem, max suli miatt vagyok fent, meg munkahely, hogy könnyebben elérjenek, vagy én másokat. Az emberek már rég nem arra használják a fb-ot amire kell, hanem hogy világgá kürtöljék a privát életüket is, mert feltűnési viszketettségben szenvednek, ami valamilyen szinten megegyezik az önbizalomhiánnyal, és azzal, hogy szar az életük, ha nem lehetnek középpontban.
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"A munka miatt nekem muszáj" - csak nem a Facebook egyik magyarországi rendszergazdája vagy? :D
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
engem tudod mi bassz fel ? egy héten fel akarok menni kétszer akkor is belefutok mocskos bugokba.
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A facét tökéletesen meg lehet csinálni, hogy ne lássál minden hülyeséget.Részemről igen komolyan le van korlátozva kitől, mit látok. Ha valaki érdekel, rákeresek név szerint. Mivel ismerősöm, meg tudom nézni, mit működött az elmúlt időszakban.
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amíg az emberek elhiszik, hogy a facebook helyettesítheti a valódi emberi kapcsolatokat, addig ez is marad, sajnos. Amíg más takarózhat azzal, hogy 1000+ ismerőse van, és ettől ő most büszke és boldog, és az életének a csúcspontja az, hogy 50+ like-ot kap az új hajszínére facebookon, addig szerintem teljesen jól van így, hogy látod mennyi nyomott él a földön, csak fogadd el, viccesebb ha nem idegeskedsz rajta, hanem röhögsz rajtuk.
2014. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!