Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiút idegesít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiút idegesít, ha egy lánynak 1000+ ismerőse van facebookon. Mi ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
sz@rok rá mennyi ismerőse van..
2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy angol szavakkal feleljek: "Attention whore".


Erősen kétlem, hogy ismerné mindent, viszont kattintgat, mint a hülye, mert ő neki húú, de sok ismerőse van :) Feltűnési viszketegség.

2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oh mi ez a facebook őrület? Ez a téma csak kicsiket érdekli.
2012. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaa idegesítő, én csak olyan embereket igazolok vissza (ritkán jelölök) akiket tényleg személyesen ismerek. Ezek meg hülye p.icsa módjára gyűjtik az ismerősöket mintha ettől lennének menők, nah meg minél több ember tudja lájkolni a semmilyen idézeteket meg pózolós fotókat :D nevetségesek
2012. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Facebook fiókom (szerencsére), ennek ellenére mégis vannak barátaim és ismerőseim. 18/F
2012. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Korábban jól írta valaki. Azért mert Attention Whore.

Teljességgel kizárt, hogy egy tizes-huszas éveiben járó lánynak ezernél is több ismerőse legyen. úgy értem valódi ismerőse. Egyszerűen csak a pózer kacsaszájú képeivel próbálja felhívni a figyelmet magára. A férfiak meg rendre jelölgetik mert egy f@szverést megér.

2012. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi embert ismersz, ahányan ott lesznek a temetéseden!
2012. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
idegesítő. lány vagyok, és tizenévesnek számítok (bár 20 leszek:D), de csak olyan emberek vannak fenn az ismerőseim között, akikkel beszélek, vagy beszéltem.
2012. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, 1000 ismerőse van!!

Mert bejelöli akivel egy iskolába jártak (30-90)

Akivel egy középiskolába (30-100)

Akivel egy fősuliba (~100 akár 500 ig)

Végül pedig akivel egy cégnél dolgozik (~100)

Mindezt persze csak az adatlapok alapján :-)

No, meg visszaigazol minden ismerőst, és a végén mindenki mindenkinek az ismerőse

No, így jön ki a több ezer ismerős..

:-)

Üdv!

2013. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!