Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor mire gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mire gondoltok lányok?

Figyelt kérdés

Ha valakinek küldtök olyan képet ami így... finoman szólva is erotikus, vagy esetleg ruha nélkül, akkor annak gondolom oka van. Ti ezt élvezitek? Ilyenkor azon jár az agyatok, hogy vajon mire gondolhat az illető vagy nem különösebben foglalkoztok utána a dologgal?

Rá mertetek már kérdezni ilyen után, hogy szépek vagytok vagy tetszetek-e az illetőnek?


2014. ápr. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Csajok! Én pasi vagyok, de nekem is küldhettek képeket!

(én olyankor meg szoktam őket dicsérni, ha tetszik, vagy csak megköszönöm)

2014. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszeni szeretnék neki,szeretném ha vágyakozna utánam.Finom utalás arra,hogy nyitott vagyok.
2014. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
F**om se küld senkinek ilyen képet a mai internet világában.
2014. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 -asnak van igaza a maga módján...

Ne küldjetek ilyen képeket senkinek, mert sosem lehet tudni, hogy hol köt ki!

2014. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Privátban elmondhatom, hogy szerintem miért jobb egy ilyen kép annál ami a neten bárhol van. De szerintem aki így gondolja annak tökmindegy. Ha valakit viszont érdekel egy fiú nézőpontja is, akkor leírhatom.
2014. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!