Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hogyhogy nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyhogy nem vagytok sose kiéhezettek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt melyik ujjadból szoptad?
2014. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a pasimmal csak vasárnap fogok újra találkozni és ma megjön, talán jövő csütörtökre múlik el, szerinted mennyire nem leszek kiéhezve addigra?
2014. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


szerintem semennyire

mert mi az igazság?

2014. máj. 1. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindig ki vagyok éhezve
2014. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átlátszó, provokatív kérdés..... szóra se érdemes. Látszik a kèrdezőn hogy vagy egy életében puncit nem látott kisfiút, vagy egy kielègületlen, bárkit megdugnék pasi, aki teljesen tisztában van azzal hogy a nők is kívánják a szexet.....csak nem vele :)))
2014. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azok vagyunk, csak jól leplezzük :) (a büszkeségünk miatt)
2014. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy k*rvára, de mindegy. EZt te kb azért nem tapasztalod sosem, és azért teszel fel ilyen ostoba kérdést mert:

1. Még nem voltál puni közelben

2. Ha voltál is, annyira gyászos a teljesítményed, hogy egyik csaj sem kér belőled többet.


Remélem kielégítettem a kíváncsiságod.

2014. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
Utolsó+1
2014. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyen kijelentést tesz, az elég jól bebizonyítja, hogy nem volt még nőnek közelében. Vagy ha volt, akkor iszonyat béna.


22/L

2014. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!