Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nyújtásról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyújtásról? Részletek lejebb

Figyelt kérdés

Gondba vagyok a farkam méretével és egy ismerősőmtől halottam egy jó módszert, hogy rákell kötni egy nehéz tárgyat,majd járkálni kell közbe.


Ismerősőm vasgolyót kötött rá, de én félek. Ti mit javasolnátok?


2009. dec. 25. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekegolyót, de ha gyorsabb eredményt akarsz, akkor rákötöd, felemeled, majd jó magasról leejted!
2009. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mégis mi az a méret amit kicsinek érzel és hány éves vagy?

attól, hogy rákötsz valami súlyt és járkálni fogsz egy kicsit attól nem fog nyúlni. egésznap meg biztos nem járkálnál egy plusz golyóval a farkadon XD

neten van valami növelési módszerek még régebben olvastam, hogy "fejés" félkemény állapotban tövétől a végéig lassan huzgálod, de ezt is naponta nem tudom milyen ideig és nem napok alatt lesz nagyobb és ha nagyobb is lesz akkor max 1-2 cm.


Nekem 16-17 cm és semmi bajom nincs vele jó igy ahogy van.

2009. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbálj ilyen hülyeséget! Így max szétszakadnak benne a szövetek aztán majd csodálkozhatsz h nem áll fel!
2009. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg tud nyúlni tőle, de hogy annyira tönkremennek majd a szövetek, hogy használni se tudod többet az is biztos.

Na mit szeretnél jobban? Nagyobb farkat vagy nemi életet élni?

2009. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, ezzel azt éred el, hogy olyan lesz, mint egy túlfőzött virsli.
2009. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy??ilyen hülyeséget elhittél??? de kipróbálhatod..ha nem akarsz utána cuccolni..
2009. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!