Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogyha egy lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogyha egy lányon push up melltartó van, akkor igazából nincs is melle, vagy csak nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem feltétlenül, de a nők ezt jobban tudják.
2014. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisebb mellekre gyakrabban gyártanak push-upot, olyannyira, hogy super push-up is létezik. Alapvetően ez nem arra van kitalálva, hogy nagyobbnak tűnjön valaki melle, hanem, hogy szépen mutasson egy mélyen kivágott ruhában.
2014. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem kicsi a mellem,és mégis hordok push up-ot,a szebb tartás és forma érdekében.
2014. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen.:(

Ha csalásnak számit is,legalább felöltözve nem érezzük magunkat "selejtesnek".:(

2014. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, én 75C-s vagyok nem push uposban és mégis hordok push uposat is.
2014. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es

Engem soha nem a nagy mellek vonzottak, szóval szerintem nem kell selejtnek éreznie magát egy kis mellű lánynak sem, de ettől függetlenül nagyon jó tud leni, ha szépen kitöltitek a ruhát.

Mindenesetre ha ágyba kerülök egy lánnyal, a mellméret miatt én nem fogom kirakni.

(viszont a jó segg, a szép arc és a szép bőr annál inkább fontos)

2014. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!