Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti mondanátok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mondanátok ilyet egy barátnak?

Figyelt kérdés

"Majd én is megrohanlak"

Ezt úgy, hogy egy pár hónapja nem találkoztatok, de rendszeresen tartottátok vele a kapcsolatot.


2014. máj. 1. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Mondjuk nézzük a gyúrós haverommal épp a BL-döntőt, sör van a kezünkben, hatalmas okosságokat böfögünk az élet nagy dolgairól meg a puncikról és egyszer csak azt mondom neki, hogy majd én is megrohanlak?

Sounds gay.

2014. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Haha. Azt hiszem félreértettél. És én sem fogalmaztam teljesen egyértelműen.

Szóval egy lánybarátnak.

2014. máj. 1. 23:47
 3/3 anonim válasza:
Nem, én lány barátnak nem használnám, bármilyen erős is a kapcsolat. Túl nyomulós, és a csajok nem szeretik a túl nyomulós pasikat.
2014. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!