Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a lúzer srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a lúzer srácok mindig gyűlölködnek a menő srácokra?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a kevésbé sikeres fiúk a saját sikertelenségüket a sikeresebbekre fogják, közben saját maguk tehetnek róla csak könnyebb másra mutogatni és gyűlölködni... ez miért van így? Miért nem képesek belátni és változtatni inkább?


(Bocs, csak rosszul esik, hogy az unokatesóm (egy suliba járunk) állandóan b*ziswagezik rám a hátam mögött, közben nem egyszer elmondtam neki, hogy ha normálisabban viselkedne, lehetne neki is csaja... nem ő nem, mert az ő sikertelenségéért én meg a haverjaim meg az összes lány, meg a társadalom meg mindenki hibás, csak épp ő maga nem... és ezt a fajta mentalitást itt az oldalon meg ált. az életben is megfigyeltem, és elegem van már belőle.)


Szerintetek miért van ez? És mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel? (Alapból amúgy lesz*rom az ilyeneket de unokatesómmal sztem elég jóban voltunk és ez most nagyon b*ssza a szemem...)

16/F


2014. máj. 1. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ebben az országban mindenki gyűlölködik mindenkire, miért éppen ez lenne a kivétel?
2014. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit tovább fűzöd a gondolatot, akkor rájössz :)
2014. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2014. máj. 1. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
;)Gondolkodj!!;)
2014. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Az emberek már csak ilyenek, nehezen látják be a hibáikat, könnyebb másra fogni mindent. Tisztelet a kivételeknek!

Szerintem ált. nem tudsz mit kezdeni velük. Leveleztem egy ilyen sráccal itt a gyiken, csak beszélgetés céljából, de egy idő után gondolom elege lett belőlem, mert nem írt többet. Próbáltam finoman rávezetni arra, hogy változnia kellene és nem siránkozni, de nem mentem vele semmire, pedig hónapokig írogattunk.

2014. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeftBehind ***** válasza:
Azért, mert a menő srácok általában semmibe veszik és/vagy gúnyolják a lúzereket. Unokatesóddal az lehet a helyzet, hogy próbál kitörni az árnyékodból (nem épp a legjobb módszerrel). Gondolj bele az ő helyzetébe is. Te hogy éreznéd magad fordított esetben?
2014. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak azért csinálják, mert ez könnyebb. Én is leveleztem ilyen sráccal itt az oldalon és semmi mást nem olvastam tőle, csak kifogásokat és a végén még az is kiderült, hogy neki megfelel az, hogy a saját önsajnálatában fetreng és elsírja magát az oldalon napi 10 kérdésben.

Nem kell az ilyen negatív emberekkel foglalkozni. Te legyél sikeres, a többi nem számít.

2014. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

A sikeresek meg hajlamosak mindent a saját győzelmüknek tekinteni. Miközben a nagy részét a genetikának és a környezetnek köszönhetik.

A tudatos döntések nem befolyásolják annyira az életünket, mint ahogy hisszük.

2014. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, a legtöbb minden sztem a döntéseink eredménye... csak könnyű áthárítani másra, a genetikára, a világra, a társadalomra, a csajokra, stb. Könnyebb, mint változtatni...
2014. máj. 1. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele és segíts neki sikeres sráccá válni, bár nem az öltözködéstől lesz valaki menő, meg attól, hogy páwa, swag vagy raj, hanem attól, hogy tekintély és elismerést szerez magának egy adott közegben
2014. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!