Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben nyitva vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben nyitva vagy csukva kell lenni a szemnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
18.20 as vagyok :D szerintem is az a normális ha csukva van.. Én sem szoktam bámulni páromat közbe ahogy smacizunk.. :D nem tudom de páran leharapják a fejem :( 16/F voltam :D
2009. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
18.20 senki nem harapja le a fejed, én nem azt mondtam hogy csináld hanem hogy én ill mi hogy szoktuk. amúgy kár vitatkozni mert én 21 éves vagyok, 16 körül még nekem is biztosan teljesen idegen lett volna ez a dolog.
2009. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A legjobb dolgok csukott szemmel történnek:ezért van csukva a szemünk akkor is,amikor álmodunk vagy csókolózunk :)
2009. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Robur ***** válasza:
62%
A Nemzetközi Hallgatólagos Egyezmény alapján csukva kell lennie. A Nagy Könyvben is így van megírva.
2009. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Úgy persze. Én néha szeretek ránézni a barátomra, ha nem is annyira izgató, de jóleső érzés. De általában csukva szoktam én is. 20/L
2010. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm mindig becsukja, én is bár én néha leskelődök, de akkor is a barátnőmet nézem mert olyankor gyönyörű meg izgató.
2010. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A legelső válaszolóval osztom teljesen a véleményemet. Ez olyan abszurd kérdés, ha kipróbálja valaki, nemigaz h nem tudja eldönteni. Csukott szemmel persze nagyobb élmény, vannak akiket viszont izgat, ha látják a partnerüket. Kinek a pap ..
2010. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
valsz még sose csókolóztál ha ilyen benned felmerül. legtöbb embernek (nekem is) ösztönösen csukódik a szeme ahogy közeledik a másikhoz. és nincs olyan hogy hogyan kell, ha valaki aztmondaná hogy csukva kell de nyitva szeretnéd, ugyse csukod be...
2010. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

már értem!

Ha rusnya a partner akkor csukva van a szem, ha gyönyörű akkor nézhetjük, mert izgató :)

2010. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!