Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mennyien vagyunk így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyien vagyunk így ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok 100%-os érzelem nélkül szexelni. Szar érzés fog el és egyszerűen nem menne...

Kis srác korom óta,olyan kapcsolatról álmodok,amiben én és lány élni se tudnánk egymás nélkül. Tehát mindenek felett álló érzelmekről. Ezt nem tudom rendesen leírni,de remélem tudjátok,hogy mire gondolok.


A kérdés,hogy lehetséges ez? Nem túl gyerekes gondolat?

18F


Azért ne alázzatok annyira,ha túl gyerekesen gondolkozom! Csak a tapasztalataitok érdekelnek.



2014. máj. 2. 03:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Bár a srácokat szólítottad meg, én lányként írom, hogy a hozzáállásod alapján egy rejtett kincs vagy a piacon! :)

Ha le is oltanak emiatt a hímek, csak gondolj bele, egy lány véleménye ebben a témában sokkal mérvadóbb. ;)

2014. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Rejtett kincs persze...Pont az ilyen rejtett kincseknek nem lesz soha nőjük.
2014. máj. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, de egyáltalán nem tartom magam rejtett kincsnek. :D

21/F

2014. máj. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Csak én tovább szűkítem a kört az extrém perverzióimmal az ágyban. :D f
2014. máj. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan gondolkodom. :)

20/f

2014. máj. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
evvel én is így vagyok 19 srác
2014. máj. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenki ír kort, akkor én is...26

4-es voltam.

2014. máj. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Én pedig ezt nem hiszem el. Ilyen fiú nem is létezik!

Bár én L vagyok, bocsi.

2014. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most láttál 18-26-ig jópárat. :D
2014. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Na fene..még a végén kiderül, hogy minden fiú egy rejtett kincs, naivabbak mint a lányok..és valamilyen okból még sincs barátnőjük...hmm...olyan nincs hogy mindenek felett álló érzelem!!! gondold csak végig...valami mindig lesz, amit magad sem tudsz logikusan megmagyarázni de megbánt, rosszul esik, szíved szerint inkább mást csinálnál, mint amit a szerelem 'követel'..Ha még sincs ilyen akkor egy szoba papucs lettél, akinek meg az érzelmeit is a kiválasztott nő uralja, úgy hogy nem is sejted . :)


26/L

2014. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!