Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároltam a nővérem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam a nővérem volt barátjával. Szerintetek ez helyes?

Figyelt kérdés
A fiúval régóta ismerjük egymást.Elég gyakran beszélgetünk.És tegnap voltunk egy buliban,amin elég furcsán viselkedett.Ittam és ő is.Nem sokat.Egész este velem volt.De furcsáltam amiért foglalkozott velem azért is mert én fiatalabb vagyok. Ő 18 lesz a nyáron én pedig 15 vagyok.Csakhogy este csókolóztunk.Többször is.Meg az ölébe ültetett.Ezt persze senki sem látta.Jobb is ez így.Csak a kérdés az volna hogy helyes ez így?Lehetne ebből valami?
2014. máj. 2. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
döntsük el mi helyetted ezt kéred??? gondold át neked mi erről a véleményed nem olyan nehéz az ...
2014. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A srácnak izgalmas. Megvolt a nővérke most meg a hugi. A haveroknál biztos fasz.agyerek. Lehet hogy a nővéredet akarja idegesíteni. Nem tudom. Szerintem hanyagold.
2014. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a nővérednek, hogy tetszik neked és kérdezd meg, hogy zavarná-e ha ismerkednél vele. Ha csak most szakítottak, akkor elég bizarr lenne, ha összejönnétek. De ha már régebben, akkor nem biztos. Azért győződj meg róla, hogy nem csak így akar esetleg visszavágni valamiért a nővérednek.
2014. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Màr rég szakítottak azt hiszem hogy közel 5 éve már hogy szakítottak.A nővéremnek van barátja már 1 éves a kapcsolatuk.
2014. máj. 2. 18:23
 5/5 anonim válasza:
Na,vót biszibaszi?
2014. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!