Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm összefutott véletlenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm összefutott véletlenül a volt barátjával. Nagyon leszidtam. Nem tudom helyes e?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom hogy a barátnőm nem találkozik a volt barátjával. viszont a lány menni akart a boltba de nemtudott igy az exe jófejségből bevitte. nemvtörtént semmi.. kicsit dumáltak... és a barátnőm öszintén bevallotta!! Haragudjak rá?
2013. febr. 2. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenekben:DD
2013. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
adjam vissza neki? vagy ne?
2013. febr. 2. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit adj vissza neki? Te sem fogsz tudni elmenni boltba és az exed jófejségből elvisz? öh... ne.
2013. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok vagytok,mint a dedósok.Nem mindenki válik el haragban és ha a barátnőd szeret,nem fog újra összejönni az exével.Persze érthető,ha idegesít,de a bizalom a lényeg.
2013. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne játsz más ember(itt nem a barátnődre gondolok, hanem arra akivel bosszútállnál)érzelmeivel.
2013. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a kapcsolat lényege a bizalom, ha ez nincs meg akkor nincs értelme a kapcsolatnak..

Ha a barátnőd azt mondta hogy nem történt semmi, akkor miért szidtad le?!

2013. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy még az exe lehetnek jóban, azért nem rossz hogy még beszélnek egtymással mint barátok, mert ilyen is van hogy szakítottak de barátok maradtak. Én a volt barátnőmmel is ugyanúgy tartom a kapcsolatot, igaz kevesebbet beszélünk sokkal kevesebbet, meg néha néha találkozunk havi 1-2 alkalom max 3 és nincs belőle baj, nincs semmi köztünk mindketten új kapcsolatban vagyunk. Én sem haragudnék érte ha a barátnőm találkozgatna a volt párjával, csak ő szívből gyűlöli így még szóba sem hajlandó vele állni.
2013. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezném meg a csajtól,hogy honnan tudta az exe hogy ő be akar menni a boltba?
2013. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
bolt előtt állt az exe. ő meg arra ment zárva volt a kisbolt és a fiú felajánlotta hogy beviszi a tescoba a közeli városba
2013. febr. 2. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

miért kéne haragudnod?..

ahogy a kérdésben megfogalmaztad 'véletlenül' összefutottak.és nem történt semmi , sőt még őszintén el is mondta neked.hol itt a probléma?!

2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!