Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire voltál szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltál szégyenlős fürdésnél mások előtt pl. táborban? F/L?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rohangáltam egy szál f@$zba, de nem zavart, ha valaki meglátta
2014. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem igen voltam szégyenlős... 17/Fiú
2014. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 f/l?
2014. máj. 2. 21:40
 4/14 anonim ***** válasza:

én régebben nagyon szégyenlős voltam, évekig még a strandon se mertem levetni a pólóm, nem éreztem jónak a testem, nekiálltam sportolni, meg imádok napozni is Itthon, amikor csak lehet és meg vagyok elégedve magammal és már simán strandolok, sőt többször is voltam már nudista strandon.

Korábban koleszos voltam, ott is mindig gondot okozott, hogy mások láthatnak, így csak késő éjjel mentem el, vagy délután, mikor alig volt valaki. De valahogy mindig megoldottam.

2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem mertem lehajolni a szappanért sosem a zuhanyzóban :$


Pasi

2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Velem úgy volt, hogy forrásnál fürödtünk és csak alsógatyára vetkőztem. Nem azért mert szégyenlős vok, hanem mert krav-magára járok és nem akarom megverni az idegesítő barmokat.
2014. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én szégyenlős voltam de mindig meg lehetett oldani.... 16/L
2014. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem vagyok szégyellős, ismerősök előtt is minden további nélkül leöltözök meztelenre.
2014. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hatos vok 14/F
2014. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy időben egy kicsit igen. de elég hamar levetkőztem. Elsősorban azért, mert elég sokat sportoltam, 2-3x volt zuhanyzó, mondhatni megszoktam, hogy pucéron járkálunk egymás előtt. Aztán volt szerencsém fürödni a tengerben, és ott ledobtam a nacit. Nos azóta én vizbe/napozni csak ruha nélkül :) Egyébként nem zavar valaki meglát, de nem lóbálom az utcán azért.:))
2014. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!