Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert már nem szeret, nem érdeklem. Semmi esély nincs rá, hogy újra belémszeressen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, mindennél jobban, de ő már nem tud rám párjaként tekinteni azt mondja. Nem keresi a társaságom, nem törődik velem, és ha vele vagyok se puszilgat meg ölelget már annyit. Egyszerűen kiszeretett belőlem. Próbáltam elfogadni, nem gondolni rá, de egyszerűen úgy érzem nem bírom nélküle. Se fizikailag, se lelkileg. Az életem minden apró részletéből hiányolom.. Ő volt azt első fiú az életemben, vele veszítettem el. 18 éves vagyok, ő is.

A leírtak alapján semmi esélye hogy újra belémszeressen?


2012. máj. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá túl sok esély. Kiszeretett belőled, ennyi.
2012. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ez csak duma? Majd ha lesz elég töke hozzá, bevallja, hogy talált mást. Legyél erős, legyél büszke, ne alázkodj meg, aki menni akar, menjen, lesz helyette 1000x jobb :)

Mennyit voltatok együtt?

2012. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hónap
2012. máj. 15. 19:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ő is velem veszítette el a szüzességét, ha ez számít..
2012. máj. 15. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Max abban számít, hogy valószínűleg hajtotta a vágy, hogy kipróbálja mással milyen lehet a szex. Ez is lehet egy ok, de nem fog emiatt visszajönni.
2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez 3. fél. Vagy tényleg beleszeretett másba? Azóta tartjátok a kapcsolatot, tart még a "nem bírom nélküle" érzés?
2012. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!