Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Ha egy pasival csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ha egy pasival csókolóztam buliban, utána józanon randin nem csókolom vissza, aztán rájövök, hogy mégis ő kell nekem, akkor hinni fog még nekem, hogy tényleg ő kell?

Figyelt kérdés

Elég összetett... szóval piásan smároltunk, majd józanon randizgattunk, és akkor nem akartam még egyből a csókokat, aztán a kövi randin egyáltalán nem is volt csók, de még nem adta fel és újra találkoztunk. Akkorra jöttem rá, hogy nekem is kell ő, és aztán már voltak csókok is.


De emiatt, hogy a randizások elején hülyén viselkedhettem, vagy legalábbis nem adtam magam könnyen csók szempontjából, az okozhatott valamiféle negatív dolgot a pasiban velem kapcsolatban?


Tehát ha most úgy érzem pl. hogy nem tesz meg értem mindent, illetve más pasik több dolgot megtennének értem szó nélkül (pl. ahhoz hogy lássanak), akkor lehet hogy azért, mert ez a pasi nem tudja már, hogy mire számítson tőlem? Hogy bizonyíthatnám be neki, hogy nekem is kell ő és bízhat bennem, tényleg őt akarom? :(



2014. febr. 23. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb amikor meglátod, egyből smárold le ;)


És nyugodtan mondd el neki, mit érzel. Ha őszinte vagy, elhiszi.

2014. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele piásan, problem solved.
2014. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megcsókoltam azóta amikor találkoztunk, de még mindig benne van sztem ez az érzés, hogy mi van ha nem is kell nekem.. :(
2014. febr. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!