Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék a véleményetekre, h szerintetek gyűlöl-e?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit látásból régóta ismertem,mindig is szimpatikus volt,de nem is köszöntünk,meg semmi.Aztán tavaly nyáron irt nekem neten,aztán sms-ztünk,és találkoztunk is.Még egy fellépést is intézett nekem(táncolok).Semmi komoly nem történt köztünk,de sztem nagyon jó barátok lettünk,túlságosan is,és én szerelmes lettem belé.Minden jel arra utalt h ő is,de sajnos elment külföldre tanulni.Leheth csak én voltam naiv h hitegettem magam?De nem akarom elhinni h ő nem érzett semmit.Aztán nagy meglepetésemre megláttam őt itthon a discoba,végtelenül boldog voltam,de ő mintha került volna.Rögtön megtudhattam miért..a barátnője is ott volt,aki ide valósi..hát mondanom sem kell h azonnal haza akartam menni.Napokig nem beszéltem senkivel,magamba fordultam.Eltelt egy év,egy suliba járunk és ő nagyon durván viselkedik velem,pedig nem adtam rá okot,nem mondtam neki semmi olyat,hisz nem jártunk,csak éppenséggel nem értem ezt az egészet.Gyűlöl vagy csak úgy tesz azért,h én utáljam meg és felejtsem el?
2009. dec. 25. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem inkább csak úgy tesz mivel van neki most barátnője.
2009. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán érzi rajtad a srác, hogy tetszel neki és mivel van neki valakije nyilván nem akar tőled semmit és inkább bunkó minthogy ezt megbeszélje veled. Lehetséges, hogy te csak egy probléma vagy a szemében és nem törődik az érzéseiddel. Ha még nem vagy nagyon belehabarodva szerintem kerüld el messzire! Nem gyűlöl, csak hidegen hagyja, hogy mi van veled.
2009. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!