Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, megharagudott (? ) és nem tudom mit tegyek. (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Én 7b-s vagyok, évelején a felettünk levő osztályba (8a) jött egy új srác(amerikai, nagyon aranyos és nagyon helyes :3 )... A két osztály szemben van, így mindig egymásra látunk, mert mindketten az ajtó előtt ülünk. Eleinte minden nap 'Good Morning Beautiful Girl'-el köszönt.. Aztán szép lassan megtanult magyarul is, és már volt Csók, Sziaa, Helló stb.. És én mindig csak mondtam neki, hogy Hello... Aztán, amikor már napi szinten 70x köszönt, már a végén elneveztem magam, nem bírtam tovább, akkor odajött, és elkezdtünk beszélgetni.. Mostmár alig beszélünk, de mindig ő is és én is kimegyünk a folyosóra és mindig mosolyog rám, ha meglát. Vmelyik nap Facebookon bejelölte a bnőm (mert nekem nem tudja a teljes nevem) és akkor tudtuk meg, hogy hogy is hívják( xdd Eddig mindig csak amerikai srácnak, vagy amcsi pasinak hívtuk).. Mostanában furcsán viselkedik, vagy nem is tudom.. Odajön hozzám, és csak néz, néz... O.o Aztán mondom neki, hogy 'Segíthetek?!' ő meg csak mosolyog. Aztán vagy én megyek órára, vagy a haverjai rángatják el.. Azthiszem kezdek beleszeretni, vagy nem tom.. Amikor meglátom, egyből vagy elkezdek "olvasni" vagy, beszélgetni, vagy csak elmegyek mellette.. Nem bírok a szemébe nézni, olyan szép kék szeme van :3 *o* A szívem gyorsabban ver, mint bármikor, és mindent elfelejtek.. Folyton róla ábrándozok(amit a haverok, barátnők meg is említenek, mert néha elbambulok elég rendesen) Ma például az egyik fiú lb-mel hülyéskedtünk és odajött, hogy miért csikiz(szokása, am hosszú.... XDD ) és egész nap duzzogott... Most akkor mi legyen? Hogy békítsem ki? Vagy egyáltalán hozzá szóljak? Mi van ha elrontom? Jól kosarazok és a 8a-sok kosárbolondok, így délután is oda mehetnék hozzájuk kosarazni, vagy ne?! Lehet ő is szeret(úgy)??

Bocsi a sok kérdésért xdd

13/L



2013. dec. 16. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

12 órás műszak után nem tudom tudok e normális választ adni, de megpróbálok.

1. Ebből a 20 sorból nagyon látszik hogy 13 vagy.

2. 13 éves vagy nem kell ilyen komolyan venni az életet, még sok dolog fog történni veled te meg azt hiszed most vagy a tetőponton.

3.Erről a rohadt sok xdd -ről szokjál le mert én a srác helyébe soha többé nem szólnék hozzád, nem mosolyognék többet rád, sőt be sem jelölnélek facebookon, ha meglátnám hogy ennyit xdd -zel!

5. Hogy hogy békítheted ki azt meg nem írom le mert nem szalon képes és a korodra való tekintettel sem írom le.

6. a 4. pontot kihagytam és észre sem vetted, akkor nem lehet hogy te sem veszel észre valamit? Lehet nem is te tetszel neki? xdd Vagy csak simán barátkozni akar? xdd

13. +1 Ha akar valamit majd szól! xdd (Ha szerencséd van magyarul xdd)


22/F

2013. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LeGrady válasza:
Nincs veszélye annak, ha beszélgetsz vele. Vagy kiderül, hogy csak barátkozni akar és ebben az esetben készülj föl hosszas szenvedésekre (amelyek azért idővel elmúlnak). De akár bejössz neki, akár csak barátkozni akar, ha haragtartó, akkor jobb ha el is kerülöd.
2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!