Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jutok túl rajta teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jutok túl rajta teljesen és végleg?

Figyelt kérdés

A volt páromhoz még mindig kötődöm gondolatilag és érzelmileg, mert nincs olyan nap, hogy ne jutna az eszembe. Egy éve szakítottam vele, mert hűtlen volt, az utolsó időszakban nem volt olyan, mint azelőtt.A szakításunk után nem sokkal később találtam mást magamnak, aki külsőre nagyon hasonlít rá. Volt olyan ismerősöm, aki az új párom fotójára ránézve azt hitte, kibékültem az exemmel.

Az exem soha nem mondta, hogy szeret, de amíg szeretett, láttam rajta, tudtam, hogy szeret. Voltak azelőtt is szakítások, kibékülések, továbbá, közös ismerős mondta, hogy látták egy másik nővel, de azt mondta neki az exem, ne mondja el nekem, mert engem szeret és az ismerős szerint nem is volt szex az exem és a nő között. Amikor az exem részeg volt, éppen nem voltam vele, akkor azt mondta az ismerősöknek, hogy szeret engem.

Sokáig nem voltam tudatában, hogy szerelmes vagyok belé, csak akkor jöttem rá, amikor először szakítottunk egymással és ő 3 hónapra összejött egy nővel. Rettenetesen rosszul érintett ez a dolog akkor. Amikor még nem szakítottak, küldött nekem SMS-eket, emaileket, és amikor újra találkoztunk, egymás karjaiban kötöttünk ki. Ezután szakítottak azzal a nővel és újra együtt voltunk.

Az utolsó szakítás óta is csak rá gondolok, hiába magyarázom magamnak, bizonygatom észérvekkel, hogy nem érdemelte meg, hogy szeressem, mert csúnyán viselkedett velem.

Az a férfi, akivel megismerkedtem utána, aki rá hasonlít megszólalásig, nem jelentett nekem semmit és szerencsére én sem neki, így minden probléma nélkül lezártuk egymással a kapcsolatot.

Nem nézegetem a közösségi oldalakon a profilját, a vele történteket, bár tudok róla sok mindent, mert vannak közös ismerősök és az anyukája is tartja velem a kapcsolatot. Ő is tudja, mert mondtam neki, hogy szerelmes (voltam) a fiába, de úgy tudja, ez már a múlté. Az exem azóta a sokadik nőn van túl, többel randizott, próbálkozott, de egynél sem tartott ki huzamosabb ideig. A mi kapcsolatunk, még ha viharos is volt, de több éven át tartott.

Vajon, a tapasztalataitok alapján mikor jutok túl rajta végleg, hogy ne járna a fejemben, ne gondolnék rá mindennap?

Nekem ő volt eddig az egyetlen nagy szerelem, de bízom abban, előbb-utóbb túl tudok lépni rajta.


2014. máj. 4. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Általában 21-22 éves korára az ember első komoly kapcsolata véget ér, 25 évesen már mindenki túl szokott esni rajta...


Nekem nagyjából két év volt túltennem magam az első nagy szerelmen. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolok még rá néha, de most már nem rajta pörög az agyam egész nap.

2014. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már huszonéves sajnos; 38 éves vagyok
2014. máj. 4. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány évet voltatok együtt?
2014. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!