Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez volt a legfőbb gondom, nem a kinézetem?

Figyelt kérdés

Csak most kezdek rádöbbenni arra,hogy nem is lehetek annyira borzalmasan csúnya.Eddig arra fogtam a sikertelenségem,hogy 192 cm magas vagyok,izmosan vékony alkatú(tehát nem a nagydarab vagy kigyúrt)és nem tartottam magam jóképűnek sem.De rájötttem,hogy valójában nagyon is tetszem a lányoknak,csak én üldözöm el a lehetőségeket magamtól azzal,hogy ilyen kis nyomi,félénk,gátlásos,halk szavú,visszahúzódó voltam és még azt sem hittem el,ha tetszettem valakinek,próbálkozni pedig egyáltalán nem mertem sosem.

Pedig így visszagondolva ezernyi lehetőséget hagytam elillanni.Többször is előfordult már,hogy számomra teljesen ismeretlen,de nagyon csinos és szép lányok mélyen a szemembe néztek és "sziá"-val rám köszöntek,én pedig alig mertem valamit visszamakogni és a szemem is inkább lesütöttem.Aztán buliban kértek már fel táncolni,fogták már meg a kezem,hogy menjek velük,de túl béna voltam ahhoz,hogy megtegyem.Voltak,akik neten próbálkoztak nálam heteki,hónapokig,de én elhanyagoltam mindet egytől egyig,nem is reménykedtem abban,hogy valami lehet,aztán maguk a lányok unták meg végül az egészet.De a suliban is 3 csaj biztos szerelmes volt belém,az egyik a barátnőjével "üzente" meg nekem,a másik kettő pedig mindig csak dícsért,hogy milyen jól nézek ki stb. és nem-e megyek el velük valahova...de nagyon buta voltam és mindet elszalasztottam.

Most már tudom,hogy csak magamnak köszönhetek mindent és alig van lány az ismerősi körömben,aki ne utált volna meg.

Így már nincs is értelme a kérdésnek,de muszáj volt kiírni ezt magamból.:D


2014. máj. 4. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nah, végre egy magas, vékony fiú aki magába nézett és rájött hogy nincs is vele olyan nagy gond, és nem a nőket hibáztatja a sikertelensége miatt. Gratulálok, ez szép volt. Örülök neki hogy rájöttél a megoldásra és sok sikert a továbbiakban :)
2014. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
jól látod, ez volt a baj
2014. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Befejezhetnéd már végre.
2014. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hmm..ismerős a nicked. Korábban milyen néven futottál? :)
2014. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is utállak.
2014. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
most már rájöttél mi volt veled a gond, sok sikert a változáshoz
2014. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést linkelje be mindenki az önsajnáló hülyegyerekeknek, akik a genetikát okolják balf-szságuk miatt.

Kérdező, szívből gratulálok, hogy kitörtél az önsajnálatból. így kell ezt csinálni!

tapscunami

2014. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csak hülye voltál és nem vetted észre a lehetőségeket,ennyi az egész.Nálam a 8 év alatt egy ilyen nem volt kb.,hiába voltam én buliba vagy bárhol máshol.Meg nálad próbálkoztak,hát te tényleg nem voltál észnél,nálam soha egy nem kezdeményezett még,de annyit se mondott még egy se,hogy jól néznék ki.Szóval te valóban hülye voltál és semmi más,de nálam 8 éven keresztül egy jó szót nem kaptam,csak visszautasításokat.És te örülj neki,hogy tetszel a lányoknak,én nem érzem így,mert magas és vékony vagyok bizony,és ebben is látom a probléma okát,meg még pár másik dologban is,például önbizalomhiány az biztosan van bőven,nem véletlenül... Igazából már lassan egyre jobban beletörődök abba,hogy nem lesz senkim soha,így hát ahogyan telik az idő,hiába bánt legbelül,már megszokottá válik az érzés.

22/F

2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az önbizalmadat máshogyan próbálnád növelni utolsó, akkor te is találnál csajt magadnak. De nyugodtan add fel. Senkinek nem fáj.
2014. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A kérdésnek olyan szaga van, mintha direkt arra gyártották volna, hogy a sok magába roskadt, csúnyának mondott hülyegyereknek adjon egy ébresztő pofont, de akár így van, akár valós "élménybeszámoló" egy felismerésről (ezt mondjuk a sok-sok pozitív példa miatt kétlem), ez lenne a helyes hozzáállás a dolgokhoz.
2014. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!