Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonéves koromra sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves koromra sem kellettem még egy férfinak sem, akkor csak lehet velem valami baj, nem?

Figyelt kérdés
Kizártnak tartom, hogy ez csak a véletlen műve...
2014. máj. 4. 12:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Kinézet, vagy hozzáállás. Kép, vagy beszélgetés? Fordíthatunk is a sorrenden. :)
2014. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, ez még eddig nulla infó. Persze az is lehet, hogy meleg férfi vagy és így csak a melegeknek nem kellesz.

Túl sok a varáció és túl kevés az adat.

2014. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem igazán tudjuk eldönteni. Írj pár sort magadról, milyen társra vágysz akár személyiségben, akár kinézetre, milyen személyiségnek tartod magad, mik az elvárásaid, stb.

Esetleg egy képet is mutathatsz magadról, hátha ott a hiba.

2014. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a nem a külsődhöz igazodva próbálsz ismerkedni.

A dagadt lányokra valóban kisebb a kereslet, de azért van.

Ha nem dagadt vagy, akkor elég sokféle probléma lehet.

2014. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 ASOT ***** válasza:
Igen valami gond van az értékeiddel, azzal, hogy milyen ember vagy, vagy az életviteleddel, hogy hogyan élsz, és még a külsőd is kicsikét beleszólhat.
2014. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki, hogy ismerkedsz?
2014. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nehéz megmondani mi lehet a baj.
2014. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Elvileg okos vagyok (legalábbis nem éppen egyszerű szakon és szakmát tanulok), igyekszem mindenkivel szemben segítőkész és kedves lenni, rendszeresen sportolok, viszonylag gyakran járok társaságba és bár eléggé csöndes vagyok, de tulajdonképpen bárkivel el tudok beszélgetni. De mondjuk az egyetem meg minden mellett sokszor kevés szabadidőm marad bármire is...

Olyan társat szeretnék, akivel normálisan el tudok beszélgetni, nem is folyton bulizós, de azért el lehet vele járni ide-oda (kirándulni, beülni valahova egy kávéra, moziba, stb.), vannak tervei, céljai a jövőre nézve és tesz is értük. Külsőre meg annyi kell hogy nekem tetsszen, tehát nem az Adonisz szőke hercegre vágyom.

De amúgy szinte mindegy, hogy én mit szeretnék, ha úgysem közelít hozzám senki, akkor nincs is miből válogatnom, vagy akitől ezeket elvárhatnám...

2014. máj. 4. 12:35
 9/37 anonim ***** válasza:
Regizz online társkeresőre, napi tucat levelet kapsz majd és válogathatsz vagy menj el rapid randikra...
2014. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Kinezetedrol nem irtal, pedig az elegge fontos. Milyen egyetemre jarsz?
2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!