Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonéves éveim elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves éveim elején még mindig nem volt barátom, akkor nem kell aggódnom, mert még fiatal vagyok vagy aggódnom kéne, mert ha eddig nem kellettem senkinek, nem is nagyon fogok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem húzz bele.:)

amúgy ez csak annyit jelent, h nehezen ismerkedsz, nem azt, h nem kellesz senkinek. de gondolj arra, h később nehezebb lesz...

2014. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs jó magyarázat... mert mindenkinek más az életútja.

Én 19 évesen találtam magamnak társat... a legtöbb mai tini meg fel is akasztaná magát, ha ilyen későn lelne párra.


Ellenben minden embernek van egy saját életútja. És kár is másokéhoz hasonlítani.


Szóval én sem teszem és te tedd ezt.

2014. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerunk Edes, taposs bel:-) Tuti kelleni fogsz valakinek.
2014. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

először is: nem szabad abból jósolni, ami eddig volt.

Kettő: biztos kellesz valaki(k)nek, csak nem veszed észre, nem vagy nyitott, és nem adsz jeleket.

Az van, hogy hiába szép egy nő, nem közelednek hozzá a férfiak, ha félnek, hogy visszautasítja őket. Ezért sajnos neked kell először mosolyogni arra, aki tetszik neked, mert a legtöbb férfi egyáltalán nem gátlástalan, és csak ahhoz mer odamenni, akinél majdnem biztos, hogy nem kap visszautasítást. ezért sokszor egy mosoly sem elég, hanem sokszor kell mosolyogni, esetleg, ha félénkebb az a valaki, még hozzá is kell szólni az illetőhöz, hogy lássa, nem fogod leköpni, ha közeledni mer :D

Nekem az első barátom 22 évesen volt!!! vááá

sajnos senki sem magyarázta el, hogy kell a férfiakkal bánni, erre, amit most leírtam neked, erre is magamnak kellett rájönni!

csak évekbe tellett sajnos.

szóval itt van, most leírtam, használd :)

2014. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok sikert a kereséshez te is keresgélhetsz nem a nagy ő re kell várni
2014. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!