Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első együttalvás tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalvás tapasztalatok? Mire kell odafigyelni? Iilletve mit kell egy lánynak viselni?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? csak normális válaszokat!
2014. máj. 4. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesz szex? Ez fontos. Ha lesz akkor gumi mindenképp. Ha nem lesz.... Várjá' biztos lesz:D akkor is gumi!
2014. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell túlgörcsölni, ha lehet ne fingd el magad előtte, ezt az elsőnél még nem tolerálják, van aki később sem, de amúgy mindent úgy, hogy kényelmes legyen. ha lesz szex mindegy miben alszol, én kértem egy boxert és egy pólót, mert pizsivel nem készültem, de így is meztelenül aludtunk.
2014. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"ha lehet ne fingd el magad előtte, ezt az elsőnél még nem tolerálják, van aki később sem"

Az én barátom, mielőtt még először együtt aludtunk volna elengedte magát teljesen amikor például nálunk volt, vagy náluk voltam, szóval ez nálunk nem jelentett problémát... és egyébként ez teljesen természetes dolog, max jót nevettek rajta. :D :) De ez sok mindentől függ. :) És amúgy én nem tudom mit kell ezen felakadni. De ez csak az én véleményem. ;)

2014. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!