Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van itt most olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van itt most olyan, aki annyira fél a csalódástól, hogy csak akkor kezdene újabb párkapcsolatba (még ha meg is van a kiszemelt), ha szinte biztos lehet abban, hogy nem fog csalódni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
o/ --> jelentkezem!
2014. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira félek, de nem lenne rossz egy nem csalódok az tény. :) f20+
2014. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyen vagyok.
2014. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom is ilyen, de sehogy se tudom meggyőzni, hogy bízzon bennem :(
2014. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz biztos abba, hogy nem fogsz csalódni? Aki így áll a dolgokhoz annak komoly érzelmi problémái vannak.
2014. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig Te döntöd el,hogy csalódni fogsz vagy sem. A nyertes addig próbálkozik,amíg nem győz.Lépj fokozatosan felé mindig közelebb és közelebb. Tudj meg róla egyre többet és többet.Az együtt töltött idő összeköt titeket. 23/l
2014. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első háromtól kérdezem: mi segíthet ilyen esetben a bizalom kialakulásában és mi az, ami még inkább fokozza a félelmeket?
2014. máj. 4. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Azaz igazság, hogy semmi sem biztos, én azt javaslom , hogy bármilyen csalódás is ért ne félj új kapcsolatba kezdeni!
2014. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!