Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda vagyok, mint a bűn, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok, mint a bűn, nem találom a helyem a világban, valaki hasonló érzésekkel?

Figyelt kérdés
Csak egy valami miatt illik ide a kérdésem: vágyom a szerelemre meg a szexre, a lelki társra és egyben a dugó társra, a lányra, aki egyszerre jó barátom és szeretőm. De lelkileg a mélyben, depressziós időszakom élem. Nem igazán látom az életembe a jót, szinte egyetlen öröm az evés. Persze ehetek, mert hízni úgysem fogok, ez a legjobb az egészben a sok szarságon túl. :D
2014. máj. 4. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ronda vagy.
2014. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, én veled vagyok. :)
2014. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ladislavdeal ***** válasza:
Én is így voltam, aztán megtaláltam a szerelmet és nem azt mondom, hogy minden tökéletes lett, de jó lett, tudod van az a mondás, hogy "Utólag visszanézve sokan tapasztalták: életüket az tette tönkre,hogy megkapták azt,amit foggal-körömmel kiharcoltak,kierőszakoltak maguknak"- ez az én példám.
2014. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy kiírtam volna ezt a kérdést...

MÁR SKIZOFRÉN IS VAGYOK?!

Srácok? Ti mit gondoltok?

2014. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kár, mert a másik énem ismeri a nyelvtant. Szóval: kiírtam*
2014. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezen a sz* aron hosszú "Í"???
2014. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sikeres vagyok és boldog
2014. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem magam sokáig, azt hittem, hogy soha az életben nem lesz senkim. Rettentő ocsmánynak láttam magam, ez azóta sem változott sokat, de azért kezdem magam elfogadni. Több éve van már párom, akivel nagyon szeretjük egymást és aki vonzónak tart.


Itt a gyakorin a huszonéves vagy idősebb akaratokon kívül szűz emberek kérdésein egyébként mindig csodálkozom (tudom, hogy ez nem az a kategória), mert a gimiben nálunk a lehető legcsúnyább fiúknak is volt párja (nem bombázók, de azoknál a fiúknál szerintem szebb lányok), egyiküknek több is, két másik fiúnak pedig több éves komoly kapcsolata. Lányokból is a legcsúnyábbaknak akiket ismerek, több éves kapcsolatuk van teljesen helyes srácokkal. Plusz itt vagyok ugye példának én is :D. Tudom, hogy ez azokon nem segít, akik mégis ilyen helyzetben vannak, de én többek között ezek miatt a példák miatt úgy érzem, hogy semmi sem lehetetlen :)) A hozzáálláson meg az elvárásokon viszont lehet, hogy kell egy kicsit változtatni, meg lehet látni a szépséget sok emberben.

2014. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen
2014. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!