Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hasonló érzésekkel? Csődtömeg...

Hasonló érzésekkel? Csődtömeg vagyok, nem vagyok képes teherbe esni! Magamat hibáztatom, hiszen már nem vagyok egészsége, nincs csak fél oldalam!

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kivették az egyik petefészkem, önhibámon kívüli ok miatt. Ettől még egészséges vagyok. És lesznek még gyerekeim a meglevő fiam mellé is :) Nem vagy csődtömeg! :) Sportolj, élj egészségesen, törődj magaddal is, és élvezd az életet! :) Egy petefészekkel sem rosszabb élni, mint kettővel! Nem vagy értéktelenebb ettől! :)
2013. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!Sajnos én nem tudom így felfogni!Legalább is most még nem!
2013. szept. 2. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Hónapok óta hiába reménykedek!Egyik negatív teszt a másik után!
2013. szept. 2. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:

AZt hiszem, ez nem emiatt van.

Barátnőmnek is kivették az egyiket, 4 egészséges gyereke született.


És sokaknak "szintén" nem jön a baba, akiknek kettő van.


Fontos agyban helyre tenni, hogy a pároddal való közös szerelmetek a lényeg, a gyermek a szerelem gyümölcs, de nem a konkrét célja, mint ahogy az életnek sem ez az egyetlen célja.


Rengeteg jó dolog van, nekem pl. sok szingli barátnőm van, akik szinte bármit megadnának egy boldog párkapcsolatért, tehát ha a Te helyedben lennének, már boldogak lennének.


Persze természetes a gyermek utáni vágy, de nem szabad, hogy ettől tedd függővé sem a boldogságodat, és főként nem az önértékelésed.


Tudod még ha egy motorbalesetes azon rágódik, hogy ő az oka annak, hogy hiányzik a fél lába, az logikusabb, de a Te esetedben ez rajtad kívül álló ok nyilván, mint ahogyan a többi sok gyermekre várónak is, hogy még nem érkezik a pici.


Szerelmeskedjetek önfeledten, és majd beköszön a gólya!

Kitartás!

2013. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és persze nem vagy csődtömeg, csak el vagy szomorodva!

Próbáljatok közösen szórakozni, kikapcsolódni sokat, eljárni ide-oda, és élvezni a közös időt a pároddal, az sokat segít!

4-es

2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,a biztatást!Sajnos ez nem ilyen egyszerű,két éjszaka telt el az UH.-óta,folyamatosan azok a szavak,beszélgetések zakatolnak a fejemben,amiket a váróban hallottam!Többen mentek azért,mert meg akarták tudni,hogy hány hetesek és el lehet-e vetetni még!

Jó lenne kikapcsolódni,közös programot szervezni a párommal,de ez több okból is lehetetlen!

Ő hét közben dolgozik,reggeltől estig,a hétvégéje szabad.Én sokat dolgozom hétvégén,össze vissza 12.órában nappal-éjszaka műszakban!

Sajnos az anyagi helyzetünk sem rózsás,albérletet fizetünk és most intézzük a hitel kérelmet a saját házra!

Lelkileg Én nem vagyok stabil,sokat szorongok és folyamatosan aggódok valamiért!Két kamasz gyerekem van.

2013. szept. 4. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos ha folyamatosan szorongsz, az pont elég ok lehet, hogy ne ess teherbe. :(
2013. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan mindkét petefészkem, mégse lesz sose saját gyerekem. A férjemtől nem lehet természetes úton. Most megyünk lombikra, de nem bízom benne, nem hiszem el, h sikerülni fog. Majd pont nekünk...persze...
2013. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!